38. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 19 Haziran | Arşiv #1 - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adı geçen adaylardan hangisinin başkan olmasını istersiniz?

• Kullanılan toplam oy
    376
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Egosu, kararlarının önüne geçebilir gücü verdiğin zaman.
Burak tek başına yonetmeyecek Keramettin bu çok bariz Faruk süren Mehmet Cansun fikir babaları olacak ki çoğu yöneticiyi ikna eden muhtemelen onlar Burak iyi Galatasaraylıdir biraz heyecanlidir ama misal sessiz kalmaz şimdiki capsizlar gibi gerçi.mehmet Şenol konuşsa tek başına yeter
Yiğit şardan Hakan ustunberk haldun vs filan bunlar ağır toplar bunlari ikna etmek biraz zor üstelik bunlar küskünler

Burak tek başına yonetmeyecek Keramettin bu çok bariz Faruk süren Mehmet Cansun fikir babaları olacak ki çoğu yöneticiyi ikna eden muhtemelen onlar Burak iyi Galatasaraylıdir biraz heyecanlidir ama misal sessiz kalmaz şimdiki capsizlar gibi gerçi.mehmet Şenol konuşsa tek başına yeter
Yiğit şardan Hakan ustunberk haldun vs filan bunlar ağır toplar bunlari ikna etmek biraz zor üstelik bunlar küskünler
Şardan'ı ben istemem, küçük dünyaları ben yarattım havasında bir adam.

Üstünberk ise sessiz ve işini yapan birisi. Açıkçası ne ara ağır top oldu anlamadım ama Galatasaray çağırıyorsa gelmeli diye düşünüyorum.

Naci Cansun niye yok o da belirsiz. Yalmanla Süren işin içinde ama Cansun içinde mi bilemedim.

Burak Elmas’in liste güclü Ama ilk olarak ali koc calisani olmadigini ispatlamasi gerekiyor

Ayrica isitan gun basarili bir is adami Kabul Ama ayni takim da acun’un da hisseleri var yani herhangi bir konu da bu karsisina cikacaktir

Daha oncede yazdim yazalim.
1)Altinordu ajax gibi alt yapi tesislerimiz olacak mi? Altyapiya yatirim yapacak miyiz?
2) oyuncu izleme ekibini 5 Kisiden 50 kisiye cikarip basina iyi bir sportif direktor getirecek mi?
3) ilk 2 madde icin yurtici ve yurtdisi pilot takim uygulamasi olacak mi?
4) stadin ve diger sponsorluklarin durumu ne olacak
5) kulubu baskanini koy muhtari seçer gibi yine 2000 kisi ki sececek yoksa 100bin kisilik uye ile hem taraftarin katilimi hem de aidat odemesiyle katkisi saglanacak mi?

Bu yazdigim maddelerin hepsi galatasaray icin olmazsa olmazdir. Bunlarin disinda konusulanlarin hepsi futbol disi bos muhabbettir. Bunlari konusan baskan veya yonetici adayi var mi?

Not: fatih terim tartisilamaz tdir.

Mustafa Cengiz çok pasif biri ancak eli sıkıydı.. Kimse Galatasaray'ın parasını yedi diyemez.. Bundan sonra gelen yiyici olur mu bilinmez..

Faruk Süren fahri liseliyim dese de seçimde bir nevi lisecilerin karşısında olacak
Çok değişik seçim olacak yav
Faruk Süren'in Burak Elmas oylarına etkisi azımsanmayacak düzeyde olur

Isıtan Günü dinliyorum sevindim ins secilirler. Bogazici ekonomi fark ettiriyor zeki bos muhabbet yapmiyor referanslari hep Batı avrupa ve rakamla konusuyor.

Diyelimki sampiyon olamadik, o zaman yazin mutlaka adam akilli kampanya lazim. Bu yonetim cikip minimum 50 milyon koyabilecek mi? Aslinda 50 milyon da yetmez ama neyse.

Kadro çok iyi, kendisi çok iyi.

Profesyonel yapı gerek Galatasaray gibi bir dünya markasına.SmartSelect_20210226-111529_LinkedIn.jpg

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt