GSC Haber - 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024 - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber 39. Galatasaray Seçimli Olağan Genel Kurul Başlığı | 25 Mayıs 2024

Kimi Destekliyorsunuz?

• Kullanılan toplam oy
    60
Okan hocamiz hangi yonetimle daha rahat edecekse o baskan kazansin.

Sahsen Dursun Ozbek bir donem Erden Timur ile birlikte devam etmesi.

Ondan sonrasi bakariz yine. onze yine yeniden 4 sene ust uste sampiyon olduk AVRUPANIN KIRALI OLDUK!! duygusunu yasamak istiyorum :)

Yüzde yüz spekülatiftir bu yapçağım yorum ancak bence Erden ağabeyin artık atanmış değil seçilmiş bir rol beklentisi vardı Tostos ağabey olmaz bu camiada böyle yapamayız dengeler bunu imkansız kılıyor ayağı yaptı

Zaten hatırlayın geçen dönem de otelde bir görüşme olmuş, Erden ağabey ayrılıp sonra yeniden dönmüştü. Orada da GSYİAD üzerinden bir pazarlık dönmüştü Erden ağabeye karşı

Yüzde yüz spekülatiftir bu yapçağım yorum ancak bence Erden ağabeyin artık atanmış değil seçilmiş bir rol beklentisi vardı Tostos ağabey olmaz bu camiada böyle yapamayız dengeler bunu imkansız kılıyor ayağı yaptı

Zaten hatırlayın geçen dönem de otelde bir görüşme olmuş, Erden ağabey ayrılıp sonra yeniden dönmüştü. Orada da GSYİAD üzerinden bir pazarlık dönmüştü Erden ağabeye karşı
Yorumun şöyle doğru değil. Zaten Özbek Erden Timur'un kalmasını hatta yönetimde de olmasını istiyordu. Yönetime girmek istemeyen Erden Timur. Yönetime girerse divana galan hep katılması gerekecek vb. gibi farklı bunlar zaten yoğunluktan problemi olan Timur için problemdi. Erden Timur'un bazı kırgınlıkları camia içinde mutlaka vardı lakin asık problem bahsedilen ailesel problem kırgınlıkta eklenince dinlenmek ve kendi işi ve ailesine vakit ayırmak istiyor olabilir. Sportif AŞ için mesela bir planı görünmüyor mesela Özbek'in hedefleri Erden Timur'u ikna etmek belki görevlerinden bazılarını Ali Yüce'ye katarak onu rahatlatmak. Erden Timur olmazsa Başkanvekili kim olacak merak ediyorum benim tahminim Ali Yüce olması yada yönetim dışından birisi olur ama o gündeme gelmeyen biri olur sanıyorum.

bizde kötü ayrılanlar tekrar gelınce genelde akıllanmıs ders almış oluyor aysal gelirse umarım o da aynen dursun özbek gibi ders almış olsun

ama gercek şu erden başkan özbeke destek vermezse secilmesi zorlaşır

Ya kim dedi ki Özbek Erden Timur'a listeye gir demiş de o girmemiş de. Benim bildiğim bunu bir tek DÖ trolleri söylüyor bir de Savaş Çorlu falan dedi geçenlerde galiba
Listeye girmesini Özbek'in istediğini herkes söyledi Yürekli falanda listeye girme teklifi yaptığı kararı Erden Timur vereceğini söyledi. Özbek Bütçe toplantısında bile Erden Timur'a özel teşekkür etti ve hizmetlerine devam etmesi yönünde açıklama yapmıştı. Özbek'in trollerini de hala merak ediyorum zira adamın trollerini hiç görmedim.

kendi aranızda bu kadar kafa yormanıza gerek yok.

ortya atılan bir iddaa var.

Dursun Özbek çıkıp - tane tane detay detay anlatmakta sorumludur bunu.

Listeye girmesini Özbek'in istediğini herkes söyledi Yürekli falanda listeye girme teklifi yaptığı kararı Erden Timur vereceğini söyledi. Özbek Bütçe toplantısında bile Erden Timur'a özel teşekkür etti ve hizmetlerine devam etmesi yönünde açıklama yapmıştı. Özbek'in trollerini de hala merak ediyorum zira adamın trollerini hiç görmedim.
Haluk Yürekli'den ala Özbekçi var mı medyada

Erden Timur'a teşekkür edip görevinde devam etmesi için baskı yapması listeye davet ettiği anlamına gelmiyor ki. Belli ki ne istediği destek verildi adama ne de istediği çalışma alanı

Bu seçilmiş/atanmış üzerinden sallayan çok oldu, o da bu konuda sitem etti belli ki bir beklentisi varmış yani. Özbek dediğin gibi bu beklentiyi karşılamış olsa zaten devam ederdi

Haluk Yürekli'den ala Özbekçi var mı medyada

Erden Timur'a teşekkür edip görevinde devam etmesi için baskı yapması listeye davet ettiği anlamına gelmiyor ki. Belli ki ne istediği destek verildi adama ne de istediği çalışma alanı

Bu seçilmiş/atanmış üzerinden sallayan çok oldu, o da bu konuda sitem etti belli ki bir beklentisi varmış yani. Özbek dediğin gibi bu beklentiyi karşılamış olsa zaten devam ederdi
Yürekli Özbekçi diyorsan tamam diyecek bir şey yok. İstediğine inanırsın sonuçta. Bu haberi sadece Yürekli değil neredeyse tüm medyada geçti Özbek'in listeye Timur'u almak istediği.

kendi aranızda bu kadar kafa yormanıza gerek yok.

ortya atılan bir iddaa var.

Dursun Özbek çıkıp - tane tane detay detay anlatmakta sorumludur bunu.
Bu olaydan bağımsız ülkemizde anlamadığım bir şey normalde dünyanın her yerinde iddiayı ispatlaması gereken iddiayı yapan kişiyken ülkemizde tam tersi birisi suçlanır sonra hadi suçlu olmadığını ispatla deniyor. Bu bana çok saçma geliyor.

Erden Timur'suz, Dursun Ozbek Galatasaray tarihinin Burak Elmas'tan sonraki en kotu baskanidir. Genc renkdaslar bilmeyebilir. Dursun Ozbek zamaninda bu kulup her bransta rakiplerine ezilmekle kalmamis, borclar 3 katina cikmistir. Ali Samiyen arazisini ve Riva'yi devlete peskes cekmis. Tek basina tum borclari kapatma kapasitesine sahip Riva elden gitmistir. Simdi Florya'nin borclari kapatacagi iddia ediliyor. Suheyl Batum bu kulube ne verebilir tartisilir, ama Erden Timursuz Dursun Ozbek'in savunulacak tek bir huneri yoktur.

Üst Alt