#39 Okan Derici - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#39 Okan Derici

Cevap: # Okan Derici

? Sen var yazdığımı tam anlamak ! :) eğer ...Ayrıca Almanya dönüşü belli olacak gidip-gitmediği ve ben ihtimal üzerinden konuşuyorum. Okan' ın gitmediğini biliyorsan şu diğer isimler hakkında da bilgi ver bizde bilelim bi zahmet !

Sence 1 ay önce alınan oyuncuyu,1 ay sonra göndermek ne kadar mantıklı?Üstelik 18 yaşındaki bir oyuncuyu.Okan bir yere gitmeyecek.A2 takımında oynayacak.

:) Bahsettiğimiz ve mantık aramaya çalıştığımız kişi Fatih Terim....Bilmem hatırlarmısınız; Osman diye birini almıştık (G.birliğinden olabilir ) , hoca FT ve Ankara deplasmanın da ikinci yarı 55-60 arası oyuna alıp 15 dk sonra çıkartmıştı !!! Sence bu mantıklımıydı ? Fatih Terim sadece oyunculuğa bakmaz karakterde önemli ve inşallah senin dediğin olur ! ;)

Sence 1 ay önce alınan oyuncuyu,1 ay sonra göndermek ne kadar mantıklı?Üstelik 18 yaşındaki bir oyuncuyu.Okan bir yere gitmeyecek.A2 takımında oynayacak.

Fatih Terim: Okan Derici’den ileride önemli şeyler bekliyoruz.

A2 takımda oynayacağını düşünüyorum. Aslında bu sisteme bir yandan da kızıyorum. Artık genç oyuncuları oynatabilmeliyiz. İlla 20 yaşına gelmiş olmak zorunda mı? :ays:

Kampa götürülmemesi sürpriz oldu.

:) Yanlış hatırlıyorsun....Duro bize transfer olup, kamp dönemlerini bizle geçirip, hazırlık maçlarında oynayıp ama 3 sezon boyunca bir kamp ertesi Malatyaspor başta olmak üzere kiralanan talihsiz bir oyuncudur...! Peki Td kim Fatih Terim :)

Futbolcuyu alıp 1 sezon boyunca oynatmamak ayrı,oyuncuyu alıp 10 dakika sonra oyundan çıkarmak ayrı,Bir oyuncuyu transfer edip 1 ay sonra göndermek ayrı.

Bakın kızdığım konu şu aslında ! Aydınlar-Ayhanlar...blah blah stayla, fazlasıyla şans bulup oynatılmış ve haddini aşalı yıllar olmuş, tahammülü zorlayan isimler götürülürken daha 1 ay önce aldığın ve tekniği-fiziki gücü çok iyi olan bir ismi küstürmeye yönelik bu psikolojik handikap gerçekten insanlık dışı !

Geleceğin Mesut Özil'i olarak gösterilen Okan Derici'nin kamp kadrosunda olmaması çok şaşırtıcı...

Kiralik veya A2'ye gönderilir. Baros-Elmander-Stancu ve 1 forvet daha gelecek. Okan'i kampa alsan bile zaten oynamayacak.

Bu seneyi A2 de oynamasına karar verdigi birini kampa götürmesi mantıksız olur... bütün sene floryada olacak cocuk zaten... gelisimini istedigi gibi inceleyebilir... kampa gidecekler bu senenin A takımını olusturmaya yönelik isimler... aynı zamanda A takımdan gönderileceklere de karar verecegimiz isimler...

ayhan, aydın, aykut belki dönüste gönderilecek... ama okan A2 de kaldıgı sürece ligin herhangi bir haftasında bile A takıma yükselebilecek...

Üst Alt