4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası - Sayfa 29 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası

Cevap: 4.GSCimbom Football Manager Şampiyonası

He Umut He.

Edit: Draftta birinci sırada olmamla ne alakası var ya Umut. Napayım öyle denk geldi. Ben de yardımcı oldum draftta. Sen draftı bırakmak istedin adamlar olmayınca ben dedim beyler bırakmayın bitecek diye. Sen neden yardımcı oldun çünkü dışarı çıkacaktın işin vardı. Ondan acele etmek istedin ki senin yüzünden draft yarıda kaldı. Ulan hep bi açıklaman var ha:) Hep millete salla. Öenmli olan turnuva başladıktan sonra neler olduğu. Adam yoğunsa yapmasın o zaman turnuva. Bizde heves edip katılıyoruz, bi bakmışız maçlar oynanmış. Çünkü Fatih o zaman müsaitmiş. E ama haberimiz yok o nasıl olacak. Ayrıca ben maçı kazandığım halde çekilmek istiyorum. Senin dediğin gibi işime gelip 1. sırada olduğum için draftta arıza yapmamışım ya. E o zaman şimdi de yapmayayım. Neyse ya tamam.

Abicim işim vardı çıkacaktım diye yardım ettim demek biraz abes kaçmıyor mu? Draft önerisini en başta getiren benim, Mert'in açtığı turnuva önerileri konusuna göz atabilirsin. Rövanşlı sistemde maçların oynanması gerektiğini öneren de benim, ilk turnuvada draft işi çok uzun sürünce Mert takımları kurayla dağıt diye öneren de benim. Çıkıntılık yapıyor olsam önerileri getirmem sonuçta di mi? Ben sadece sorunları göz önüne getiriyorum.

Benim sana yanlış yapıyorsun dediğim de yok, sadece demek istediğim benim dediğime gelmiş olman. Ben daha turnuva başlamadan böyle kötü organizasyonla bu durumlara gelineceğini söylemiştim, o zaman bana çıkıntılık yapıyorsun demiştiniz ama gelinen durum ortada. Anlatabiliyor muyum? Yoksa tabi ki maçlar oynanmadan önce ne zaman oynanacağı söylenmesi lazım, takas dönemi ne zaman bitecek söylenmesi lazım. Ama bu kadar kaotik bir ortamda mümkün değil.

Umut senin turnuvanı dört gözle bekliyorum kardeşim. Çıkıntının kralını yapıcam sana. Beni almazsan namertsin. Tamam mı;):)

Bundan sonraki turnuvayı Mert düzenliyor abi ve benim bir turnuva yapma olasılığım yok maalesef. Bu pazar Bodrum'a gidiyorum ve 10 gün kalacağım, ondan sonra da İstanbul'da yani evde pek durmayacağım. Ayrıca evimde ne PES ne de Fifa var yani oyunları simule etmem de imkansız. Ama Mert'e yeni turnuvasında draftı ben halledeyim önerisini getirdim, eğer kabul ederse orada çıkıntılık yapabilirsin :D

Bundan sonraki turnuvayı Mert düzenliyor abi ve benim bir turnuva yapma olasılığım yok maalesef. Bu pazar Bodrum'a gidiyorum ve 10 gün kalacağım, ondan sonra da İstanbul'da yani evde pek durmayacağım. Ayrıca evimde ne PES ne de Fifa var yani oyunları simule etmem de imkansız. Ama Mert'e yeni turnuvasında draftı ben halledeyim önerisini getirdim, eğer kabul ederse orada çıkıntılık yapabilirsin :D

:D Ooooo. Dört gözle bekliyorum. Mert verme Umut'a draftı, yapma bunu bize.

Draft olayini ilk benim ortaya atmis olmam lazim Mert'in turnuvasinda karisiklik olmasin :D :p

yarına kadar herkes sistemlerini kadrolarını pm atsınnda maçlara başlayalım ufaktan

mert bu arada sölediğin hypercam dandik çıktı o ne öle :eek:

maçları oynatmaya başlıyorum takas vs işleri sona ermiştir bilginize ...

diğer sakatlık cezalı zartı zartuda belirtmeye gerek duymadım zaten ki normal bişeyler bunlar diye olabilir ufak bi hatadır sonuçta yedek oyuncular var neyse efenim gelelim ipini koparanın yha benim forvetim yok turnuvada çekiliyorum yhaa benim stoperim yok turnuvada çekiliyorum moduna tek kelimeyle ayıp :eek:

rıza hocamada son kez soruyorum burdan maçları başlatmadan devam edicekmi etmicekse takımıda disqalifiye olur rakipler hükmen galip sayılıcak onla yapılan maçlarda

2.husus sabah 9 akşam 6 çalışan birinden ne gibi bişey bekliyosunuz anlayamadım dedim ki akşam 6-7 den sonra bakarız bu turnuva işine ama bu bile laf olmuş :eek:

12516.jpg

12495.jpg

Ulan kim yapıyor bu değişiklileri, takımı batırmış benim yardımcı :asd:

Üst Alt