#45 Marcão - Sayfa 51 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hata elbet yapacak.Ramos bile neler yapıyor maçlarda.Benim fikrim 1 2 maçta hata yapıyor diye değişmez.Gayet iyi bir stoper.

iyi oyuncu yürekten oynuyor olmayan el pozisyonunu çıkarırsak saçma sapan bi pozisyon hatasından golü yedirdi. rakip onu pas diye değil topu uzaklastırmak için vurdu seferovic e asist oldu. sadece marcao için değil tüm takım olarak acayip şanssızdık.

Stoperlerde sıkıntı yok şimdilik hiç boşuna kızmayın. Sezonun ortasında gelmiş yeni bir tandem, birisi daha 22 yaşında diğerinin Avrupa'daki 2. sezonu daha illa ki hata yapacaklar. Orta sahayı yürüyerek geçiyor rakipler, kanatlarımız da zahmet edip geriye yardım etmediği için kanatlardan da rahat geliyorlar. Bunlara rağmen Marcao ve Luyi gayet iyi oynuyorlar zaten.

Takımın geri kalanı inanılmaz rezalet olduğu için çok yük biniyor stoperlere. Top 50 dk bizdeyse 40 dakikasında Marcao ve Luyi pas atacak adam arıyor ama yok. Kimse sorumluluk almıyor, takımın bi amacı planı yok. Ciddi ciddi oyun zekası kıt adamlardan kurulu takım.

O yüzden şu takımda en son laf edilecek adamlar daha 4. maçına çıkan yeni genç potansiyelli stoper tandemi. Dediğim gibi ikisi de çok iyi oynuyor yine şu durumda..

hatalar yapıyor lakin dün akşam ikinci topda tüm suç onun değil,orada bir anlık uyudu tamam ama orta saha baskı yiyip devamlı geri oynadı ve o ikinci golde top ilginc bir şekilde ulaşabileceği yerin bir kac sentim ötesine gitti... böyle hataları dahada yapacakdır ama oynadıkca bunlar azalacak daha iyi bir stopere dönüşecekdir lakin hız,güç,sezgi özellikleri iyi..

Gelmeden de yazmıştık zaten

Hava toplarında çok iyi değil, arada pozisyonunu kaybedebiliyor, rakibe basmak için çok fazla atlıyor, arada saçma sapan penaltılar yaptırır.

Geriden oyun kurması iyi, güçlü, hızı iyi, tekniği iyi, hamle zamanlaması iyi.

Marcaonun pozisyonda el olmadığını topun hızından bile anlaması gerekirdi hakemin.. Kola çarpan top o hızda sekemez..
Hata yapsa da bizim ayarımızdaki takımlar için gayet iyi bir stoper olduğunu düşünüyorum..

:love: bu smileyi aldım onlara.kalbin teki musap teki vasfi
Ayyy çok romantik. Çok hoşuma gitti cnm.
AqWmtxkCAAAuWsc.jpg

@Vasfi Vural @Musap Aydinli

Üst Alt