#48 Mertan Caner Öztürk - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#48 Mertan Caner Öztürk

Cevap: # Mertan C.Öztürk

Mertan Caner Öztürk: 2 Kasım 1992 tarihinde dünyaya gelen Mertan, sağ kanatta forma giyiyor. Son derece süratli olan futbolcu, tıpkı Berk gibi kuvvetli fiziğiyle akranlarından hemen ayrılıyor. 13 yaşından beri Galatasaray altyapısında forma giyen Mertan, geleceğinin ne kadar parlak olduğunu, Denizlispor maçında Cim Bom’un 3. golüne imza atarak bir kez daha ispatladı.

Karakteriyle de övgü toplayan Mertan, GS TV’de katıldığı bir programda “Öncelikle iyi bir insan olmak istiyorum” diyerek taraftardan alkış almıştı.

Rieranin 10 yillik profesyonel kariyerindekini yapamadigini 15 dakikada yapti Mertan,aslanim benim.

ftw1905 Ftw Bindokuzyuzbes

Arkadaşlar Mertan(evet adını düzgün yazabildim en sonunda alkışlar bana) videosu yapıcam uyduda sorun vardı tekrarından yapıcam.

Hagi ve Bulent ünder gecen sezonun sonlarinda oynatsaydi Mertan'i ve Berkin'i suanda kanat sorunumuz olmazdi belki de.

Fatih hocada adalet varsa Aydın'ın bonservisini eline verip Mertan'ı kadroya katar.Adamın fiziği de yerinde.

Aydın işgal edeceğine birazda bu çocuk işgal etsin.Hırsı da var zaten.Aydın gibi ruhsuz değil

Fatih hocada adalet varsa Aydın'ın bonservisini eline verip Mertan'ı kadroya katar.Adamın fiziği de yerinde.

Aydın işgal edeceğine birazda bu çocuk işgal etsin.Hırsı da var zaten.Aydın gibi ruhsuz değil

bu maçtan sonra Aydının oynucağını zannetmiyorum artık.anca sırf böyle maçlarda oynar gibi.zaten gönderirler Aydınıda

Fatih Terim Belezoglunu 16 yasindayken sampiyonlar liginde Dortmunda karsi ilk onbirde oynatmisti,yeterli bulursa ve gerek duyarsa Mertanida oynatir.

Anil zaten yetenikli degil,Serdar Eylikte yetersizdi,Mertan bunlardan farkli geldi bana,insallah yanilmayiz.

Fatih Terim Belezoglunu 16 yasindayken sampiyonlar liginde Dortmunda karsi ilk onbirde oynatmisti,yeterli bulursa ve gerek duyarsa Mertanida oynatir.

Anil zaten yetenikli degil,Serdar Eylikte yetersizdi,Mertan bunlardan farkli geldi bana,insallah yanilmayiz.
anıl bi kere çok yetenekli anılı geç. serdarda aydın gibi umursamaz ama mertanı kazandık gibi.

Kardeş Anıl nasıl yetenekli değil :-(

Aydini kimse gönderemez beyler,adam dokunulmaz,Ilicler,Lincolnlar,Keweller,Keitalar,Elanolar,Misimovicler geldi gittiler,Aydin daha yikilmadi,dimdik ayakta.

Üst Alt