#5 Hamit Altıntop - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Cevap: #4 Hamit Altıntop

Vallaha dün o kadar mücadele etti ki maçın sonlarında zor ayakta duruyordu.Takımın en çok koşan futbolcusu oldu.

Ynt: #4 Hamit Altıntop

Arkadaşlar hd kalitesinde ercan taner anlatımı videosunu istiyorum yok mu youtube'a koyacak birisi

GT-I9070 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

8 maçın 4'ünde UEFA Hamit'i maçın adamı seçsin biz hala laf atalım :)

Skor gelmeyince sürekli sallıyorlardı adama,dün attığı golle herkesi susturdu.İnşallah hep o bölgede oynar ve performansı artarak devam eder.:ayatollah:

Açıkçası geldiğinden beri 2-3 maç dışında herkesin dediği kadar kötü olduğunu hiç düşünmedim ama tabi beklediğimiz seviyede de değildi.

Özellikle büyük maçlarda hep kalitesini gösterdi kendine güven eksikliği olduğunu düşünüyorum ama dünkü golle onuda atlatır artık ve istediğimiz Hamit'i artık izliycez İnşallah :ayatollah:

Tamamen mevki meselesi Melo-Selçuk-Hamit önlerinde Sneijder baklava ...Bir Sağ ve sol bek de hücuma çıkınca gerçek Hamiti izliyoruz

dün muhtesem performans sergiledi (gol attigi icin demiyorum) ...

tam bir lider, bir playmaker gibi oynadi..

bu adam kanat oyuncusu degil diye bosuna totomuzu yirtmiadik senelerce.

tumblr_mjkr9hmo4l1rkfs41o2_1280.jpg

basit ve kontrollu oynadiginda neler yapabiliyor diye gösterdi... dün yine 1 pozisyonda topu ayagindan cikarmadi ve ileri cikmayi düsündü ikinci yari.. yani basit pasi vermedi gitti zorladi topu kaptirdi iki schalkeli oyuncu baski yapinca ardindan yine tehlike yasadik...

Iste bu gereksiz "riskleri" almazsa cok ama cok iyi oynuyor arti Eboue ile daha uyumlu oynadi dün. hep böyle oynasin basit ve Eboue ile daha cok pas alis verisi ozaman iste hem orta sahada direncimiz artiyor hem de top bizde kaliyor.

Dün direkten gol atacak dedim o mesajı bulamıyorum başlığı niye sildiniz benim gerçeklerimi görmemi istemiyorsunuz?:D

Üst Alt