5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

Cevap: 5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

lan allahin osmani 16'te 15 diyor, gelip 3'te 2'leri falan koyuyosun, kalan branslarda 13 sampiyonluk cikmis olamaz mi

ne bicim adam bu fenerliler ya

1987-1988 Galatasaray

1986-1987 Galatasaray bu iki sezonda GALATASARAY ŞAMPİYON OLMUŞ.ikisinden biri kardeş uzatma .ne önemi var kırmışık rekoru .fener kırabildi mi?hayır .kırar mı ?asla !

Arkadaşım ben rekor kırılmamıştır demiyorum ama birisi yazdı diye araştırmadan söylenene inanırsan 2 dakika sevinirsin. Sonra alay konusu olursun bilgileri araştırmak 1-2 dakikanı alır.

87-88 sezonu

futbol

erkek voleybol, bayan basketbol vs... var.... Benim bildiğim bu 85-90 sezonları arasında bir yılda yaşanmış bu olay. Zaten ilk burada görmüyorum ben Faruk Süren bir belgeselde açıklıyordu inanılmaz bir olaydı 15 branşta şampiyon Galatasaray dünyadan hiç bir spor kulübünün başaramıdığını başardık demişti.

O belgeseli bulup hangi yıl olduğuna bakılmalı ve hangi branşlarda şampiyon olduğumuz öğrenilmeli. Daha fazla kanıt sunarak tamamen susturmalıyız bence.

gazete küpürü var orda ulan ne kasıyosun,kafamızdan mı atıyoruz güzel kardeşim

arkadasin kafasi basmadigindan aciklama yapalim

fenerliler futbol, kadin erkek basket, kadin erkek veleybol "branslarinda" (ki basketbol ve voleybol branstir, kadin basketbolu, erkek voleybolu ayri branslar degildir) sampiyon olduklarindan 5'te 5 diye malca birsey icad etmisler.

bizim rekorumuzsa dogru ifade edilmis bir sekilde 16 SPOR BRANSINDA 15 sampiyonluktur, yani bu ne demek, futbol, judo, masa tenisi, su topu, dart, basketbol gibi branslarda 16'da 15. yani kadinlar baskette sampiyon olmus, erkekte olamamis olabiliriz. sonucta onemli olan basketbol BRANSINDA 1 sampiyonlugumuz olmasidir. o yuzden de 16'da 15 sampiyonluk lafinin antudan getirilen futbol:........, basketbol: .......(erkek), ............(kadin) gibi spastik mesajlara maruz kalmasinin bir anlami yoktur.

anladin mi kontrolor

1962-1963 sezonunda, Erkek basketbol, bayan basketbol, erkek voleybol ve futbolda şampiyon olmuşuz. Bayan basketbol takımımız 1986'da kurulmuş zaten.

1987 ALTIN YILI

Galatasaray Spor Kulübü 1987'de altın yılını yaşadı. Aralarında futbol ve voleybolda bulunan 15 farklı dalda Türkiye şampiyonluğu kazanarak başka hiçbir kulübe uzun yıllar nasip olmayacak bir başarıya imza attı. Bu yalnızca Türkiye'de değil, dünyada bile çok az görülen bir başarıdır.

Zaten aratırsanız her yerde yazıyor bu. Muhtemelen bizim sitemizde de yazıyordur.

antucu kardeslerimiz zahmet edip bakmamis, kontrol etmek icin de osman diye birini yollamislar

osman report back to base canim

Ses kontrol ses kontrol.

Lan Osman neyi ispatlamaya çalışıyorsun belgelerle konuşuruz heralde Galatasaray 'ın İnternetteki Kalesi GSC olarak.

arkadaş ifade edilen 16 da 15. 5 branştan 2 sinde şampiyon olamadığında nasıl olacak bu iş.

arkadaşım siz amatör branşları kadın,erkek oalrak çok fazla sınıflandırıyorsunuz fenerbahçe bu yıl 3 branşta şampiyon oldu voleybol,basketbol,futbol size göre 5 branş voleybol kadın,erkek, basketbol kadın,erkek ve futbol erkek ozaman bayan butbol branşıda açın voleybol ve basketbola trans sınıfı getirin 8 te 8 yapmaya çalışın yok gene 15 olmadı neyse bulucam size bir çare olmadı her branşa 6-7 sınıf daha getirirsiniz özellikle futbolda bayan ve trans sınıfı bekliyoruz sizden

yeterli mi osman !

Galatasaray Spor Kulübü 1987'de altın yılını yaşadı. Aralarında futbol ve voleybolda bulunan 15 farklı dalda Türkiye şampiyonluğu kazanarak başka hiçbir kulübe uzun yıllar nasip olmayacak bir başarıya imza attı. Bu yalnızca Türkiye'de değil, dünyada bile çok az görülen bir başarıdır.

Ben olmadığını iddia etmedim en başından beri yazıyorum.Ben sadece hangi sezon olduğunu sorguladım sonuçta herkesin belirttiği 86-87 değil 87-88 sezonuymuş ancak bazı arkadaşlar her zaman olduğu gibi hakaret ederek çözüm üretmeye çalışmış. Araştıran arkadaşlara da teşekkür ederim. Ayrıca benim hatam spor dalı olarak araştırmamam.

Üst Alt