5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

Cevap: 5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

bu arada fenerbahçeye teşekür etmek lazım onların 5 te 5 hede hödösü olmasa belki bu 16 ta 15 başarısından çoğumuzun hala haberi olmayacaktı galatasaray'ın enlerini ve rekorlarını öğrenmek için illa fenerbahçenin birşeyler yapması gerekiyormuş ;)

Cevap: 5 te 5 diyenler bir baksın 16'da 15 yapan GALATASARAY...!!!

87-88 sezonu

futbol

erkek voleybol, bayan basketbol vs... var.... Benim bildiğim bu 85-90 sezonları arasında bir yılda yaşanmış bu olay. Zaten ilk burada görmüyorum ben Faruk Süren bir belgeselde açıklıyordu inanılmaz bir olaydı 15 branşta şampiyon Galatasaray dünyadan hiç bir spor kulübünün başaramıdığını başardık demişti.

O belgeseli bulup hangi yıl olduğuna bakılmalı ve hangi branşlarda şampiyon olduğumuz öğrenilmeli. Daha fazla kanıt sunarak tamamen susturmalıyız bence.

Bu Unutulmaz Maçlar'ın 1.bölümünde geçiyor diye hatırlıyorum ama. İsmini hatırlamadığım biri bahsediyordu. Real Madrid'de, Bayern Münih'de bile yok. Güney Amerika'yı bile araştırdık tarzı birşeyler demişti ama.

Üst Alt