#52 Celil Yüksel - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Selcuk yerine 11de oynamali. Sahada isim oynamiyor cunku, Selcuk mucadeleden baska hic bir katki vermiyor takima, hoca bunu goruyor ama bu riski alamiyor iste.

Zaten sene sonu sozlesmesi bitiyor, iyi gunleri geride kaldi, gelecegi dusunmek lazim. Celil daha fazla sure bulmali.

Hayatım boyunca bir dakika bile olsa üstüme geçirmenin hayalini kurduğum Galatasaray formasını bugün ilk kez giymenin tarifsiz mutluluğunu yaşıyorum. Bunun çok önemli bir deplasmanda alınan galibiyetle gelmesi ayrı bir sevinç kaynağı. Bana güvenen hocalarıma, her zaman beni takımın bir parçası olarak hissettiren ağabeylerime ve desteklerini esirgemeyen Galatasaray'ın büyük taraftarına çok teşekkür ederim. Bugün hayalini gerçekleştiren bir çocuğun sevinciyle uyuyacağım..
Ekli dosyayı görüntüle 32360

Malesef topcu tipi yok

Işık verdi.Konya macinda da muhakkak sure bulup Bjk macina Fernando'nun yetisememesi durumunda alternatif yaratilmali

Şu sakatlıklar hakkında 1 haber var mı kim ne durumda

Gecen resmi site Fernando saha calismalarina basladi diye yazi yazmisti ama fotosunu goremedik.ha bir de fernando sinirda.konya macinda sari yerse bjkde yok

Nagatomo da saha calismasina basladi.Bunun fotosunu gorduk.

Ikisi de milli aradan sonraki Konya macina yetisir bence.

Eren dallamasinin ise sagina soluna belli olmaz.

Gecen resmi site Fernando saha calismalarina basladi diye yazi yazmisti ama fotosunu goremedik.ha bir de fernando sinirda.konya macinda sari yerse bjkde yok

Nagatomo da saha calismasina basladi.Bunun fotosunu gorduk.

Ikisi de milli aradan sonraki Konya macina yetisir bence.

Eren dallamasinin ise sagina soluna belli olmaz.
Ereni salla gitsin zaten :D
Fernando Belhanda
Feg
ortasahasını kurarsak bjk maçında iyi olur gibi

taraftar önünde oynasaydı özgüven kazanırdı çoktan.önceden 10 numaraydı sanırım celil,yani sadece defans yapan biri değil

DsMrEtAW0AEPm7Q.jpg

Üst Alt