#55 Sabri Sarıoğlu (ARŞİV) - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#55 Sabri Sarıoğlu (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #55 Sabri Sarıoğlu

Sabri ile olmaz.Sabri ve Kazım rotasyon oyuncularıdır.Şampiyonluk hedefleyen avrupa ligi düşleyen bir takımda orta açmasını bilmeyen pas atamayan top kontrolü olmayan adam olmaz.

291809_226242097430799_223015394420136_542958_287122727_n.jpg

Çok güzel bir foto :)

Maç forumunda bir kaç çocuk yorum gördüm. Sarbizapri fln diye. Her neyse.

Bu adam Türkiye'de en iyi kademeye giren sağ bektir. Bunu bir defa sabitleyelim.

Yine harika çalıştı bugün, rakibin bir çok atağını bozdu, kendi mevkisinde ve kademe de çok top çaldı. Selçuk'u attığı zor bir topu ileri de tutamadı diye, çocukca yorumları hak etmiyor.

Rakibin önünde yanında sağında solunda, olduğu yer önemli değil sonuç olarak LigTv kadrajına girsin yeter her yerde idi yine, top kayıpları, pas hataları, adam kaçırmaları ve tüm beceriksizliğine rağmen sahanın yıldızı idi.. Çünkü o yüzden bu yüzden demiyorum çünkü artık mantıklı açıklama yapılamıyor Sabri'nin yeşil zemin üzerinde olmasına..

Bunu da ciddi söylüyorum artık top Sabri'nin ayağında sağ çizgide gördüğüm zaman yemin ederim içimdeki heyecan ölüyor. Ataktan birşey beklemiyorum.. Sonucu nedense her zaman aynı oluyor..

Sabri sakatlanana kadar sanırım maçları izlemek için ekstra çaba sarf etmeyeceğim..

Tek eksiği antrenmanlardan sonra pas ve orta çalışmaması.Haftada 3 saatini ayır şunlara çalış al alt yapıdan 3 genç onlarla çalış dur bukadar mı zor...

rezalet bir atak kesmeden bir pas atmadan mac tamamlayabiliyor

artik taraftar icin soyleyecek lafim yok

bu adamin ne kadar kotu topcu oldugunu gorememeleri inanilmaz

her pozisyonda calim yer her pozisyonda rakibe pas atar

sizde GS in cocugu der oturursunuz

takimdan atalim demiyoruz

iyi bir yedek olsun iste

"evlat" kontejanından kadroya giriyor diyeceğim ama bundan önce gelen hiçbir teknik direktör de vazgeçemedi. Tek fark şu ki Fatih Terim Arsenal'de yıllarca sağ bek oynamış bir oyuncunun yerine bile bu adamı tercih edebiliyor!! Diğerleri çoğu zaman eli mahkumdu.

Bazı maçlar iyi oynuyor ama artık bunun bir tesadüf olduğunu düşünüyorum. Kim olursa olsun bu kadar şans verilirse zaten birkaç faydalı maç çıkarabilir. Bu adamın büyük resmine bakıldığı zaman hiçbir zaman bu takıma devasa katkılarda bulunmadı! Hakkını yemeyelim, çabukluk ve kondisyon açısından her zaman takımda en üst sıralarda yer alıyor ama hocalar da buna vurulup bu adamı oynatıyorlar!

İnanın gerçek bir Galatasaraylı ve eğer öyle ya da böyle bu takımda bu kadar zamandır var ise kaptanlığı da hak ediyor ama bence hiçbir zaman ve şimdi banko ilk 11 oyuncusu olmayı hak etmedi!

[video=youtube;JE58f87slyM]https://www.youtube.com/watch?v=JE58f87slyM&feature=related[/video]

adamdır kendisi

Ne futbolu ne saç sitilni nede kaçırdığı pozisyon sonrası tepkisi yıllardır değişmedi

Bıktım artık Sabri yi görmeken...

Maç forumunda bir kaç çocuk yorum gördüm. Sarbizapri fln diye. Her neyse.

Bu adam Türkiye'de en iyi kademeye giren sağ bektir. Bunu bir defa sabitleyelim.

Yine harika çalıştı bugün, rakibin bir çok atağını bozdu, kendi mevkisinde ve kademe de çok top çaldı. Selçuk'u attığı zor bir topu ileri de tutamadı diye, çocukca yorumları hak etmiyor.

Sabri konusundaki tutumunu takdir ediyor ve destekliyorum.

''Gökhan zaaaaxD, ama gökhan zaaaaaaaaxDxDxD amaa barça istedixDxD ama orta yaphıoooxDxD, en iyisi o xDxD maicondan kötü ama alvesle eşitxDxD ama gökhan iyi en iyixDxD, aşık oldumxDxD, dinimiz gökhan aminxDxD''

Bugun bu sene ortasahadaki en iyi topunu oynadı diyebilirim 2-3 tane direk skora etki edecek pas attı ama gelgelelim o basit hatalar yokmu adamı kanser ediyor

bütün önemli pozisyonların içindeydi maçın en kötüsü olacağını düşünürken hakan baltayla en iyisiydi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt