#6 Fredrik Midtsjö - Sayfa 21 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
maçta farketmiştim bunu. topu yayda gomise vermeden önce aldığında rakipler orta sahayı yeni geçiyordu. tek oyuncunun oraya koşusu stoperleri geri adım atmaya yöneltti, topu alan midşö de gomise bombos pas verdi. bir kişi fazla gitmemiz o bölgeye golü getirdi. gomis güzel vurdu ama ilk seferin ikinci de midsönün payı yüksek.

Yalnız dakika bilgisi doğru bir veri değil

Çünkü 60'larda girdi oyuna

Onun dışında topu defansta bloke edip

Sonrasında o noktaya kadar ısrarla gelmesi enfes tabi

Midsode 11 de oynayabilir ama hemen olivieranin başını yemeyin be
Olur mu reis düne kadar herkes Midtsjo 'ye sallıyordu şimdi onun hayranı olup Oliveira 'ya sallıyorlar

Bu takıma Oliveira 'nın yaptığı işleri yapacak bir adam lazım, ben ondan yana hiçbir soru işareti taşımıyorum. Sadece maç kondisyonu olarak fizik olarak daha hazır olması lazım

Oliviera böyle devam ederse formayı kaptırır ben diyim. Ama oliviera yi birde Toreira ile görmek lazım. Hiç yoktan 6 oynaması da güzel. Tek hızlıca attığı paslar çok iyi bence. Her şekilde fayda sağlar. Yeri geldimi olivieranin yerine bazende torrerira yerine girer hiç yoktan orta sahamiz artık iyi diyebiliyorum. Geldiğine çok sevinmiştim. Bu akşamda gösterdi zaten.
Yani ilk 11 oynamasa bile maçların ikinci yarısında ilk oyuna girmesini beklediğimiz adam olacak belli ki

Hem de Midtso 'nün olası iyi performansı Cicaldau, Taylan ve Berkan gibi saçma sapan adamları izlemek zorunda kalmayacağız demek

Önceki gün a spor da mahmut alparslan taraftar beğenmedi ama maçlarda aranana elaman olucak ,göreceğiz demişti
Seba kılıklı abimizin topçu analizleri yerinde ara ara denkgeldim mi boşa atıp tutmuyor 👍

Gol öncesi yaptıkları bir yana; savunmadan çıkarken kaptırılan bir topta bir koşuşu vardı. Tamam dedim aradığımız adam bu. Direkt rakibin pas kanalını kapatıp kaleciyle karşı karşı kalma ihtimalini ortadan kaldırdı. Farkındalığı çok iyi.

0.45 de gomise şişirdiği pozisyonda yerden savunmaların arasından kerem e uzatabileceği bir pozisyon aslında. onu yapsa gol olsa veya olmasa zevkten kudurturdu taraftari. gerçi onu bruyne harici bir topcudan görmek çok mümkün de değil :)) bahsettiğim pozisyonlar beni en güzel gollerden daha tatmin ediyor. o görünmeyeni gören topcuların hastasiyim. çok özel topçu onu başarabilen.

Emre nin pası biraz tembel bir pastı Midstjö'nün topu ilk kontrolü çok iyiydi ve yaptığı asistde öyle kolay bir asist değil yani Berkan felan olsa o topu gomise atsa bile gomis ilk vuruşta gol atacak pası atamazdı

SM-M127F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
orda topu önüne alması ve 1 2mt sürmesi gomisi rahatlatıyor. maçı izlerken bombos gibi gelmişti de değilmiş rakibi düşürüyor gomis tarafındaki adamı da üzerine çekiyor. ayağında tuttuğu 2 3sn lik zaman.

Futbolu bilen biri millet ona buna vasat vb demiyor diye herkesi beğeniyor diye yorumluyor
Adam giydirdiği zaman bile naif
Taylan berkan için ellerinden gelen bu ,bölgesi net olan oyuncu da değiller
Sınırlamada yinede yedekte elinizi rahatlatır gibi örneklerle gidiyor
Levent mesela fb ye kakalamaya çalışıyor onları 🤣🤣🤣🤣

Üst Alt