#6 Fredrik Midtsjö - Sayfa 22 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Midtsjö yerine başka biri olsa defansta o hareketi yaptıktan sonra ben işimi yaptım der ve ileriye bile çıkmazdı. Daha önce de izlediğim özetlerde bahsetmiştim. Adam ceza sahası çevresinde hatta içinde olmayı seviyor. Bir diğer konu da asist pasını almadan hemen önce sağını solunu arkasını inceledi. Kimin nerede olduğunu belirledikten sonra tam zamanında pası ayağından çıkardı. Şayet O pozisyonda saha içerisinde olmasaydı ve yine de top bir şekilde o noktaya kadar gelse idi. Emre Kılınç'ın sadece 2 seçeneği vardı ve yapması çok zordu. 1. seçenek Seferoviç kaçarken ara pası denemesi, 2. Seçenek ise Gomis'e yukarıdan pas denemesi. 2 seçeneğin de asist olması imkansıza yakındı.

Adam oyunu doğru oluyor. Doğru koşularla alanı çok rahat daraltıp kapatıyor. Berkan’a, Taylana göstermek lazım deli dana gibi koşmak önemli değil, oyunu doğru okumak önemli diye.

0.45 de gomise şişirdiği pozisyonda yerden savunmaların arasından kerem e uzatabileceği bir pozisyon aslında. onu yapsa gol olsa veya olmasa zevkten kudurturdu taraftari. gerçi onu bruyne harici bir topcudan görmek çok mümkün de değil :)) bahsettiğim pozisyonlar beni en güzel gollerden daha tatmin ediyor. o görünmeyeni gören topcuların hastasiyim. çok özel topçu onu başarabilen.
orda ben de aynısını düşündüm de biraz top kaleden uzaklaşsın diye de vurdu aslında , gomis alır diye düşünmedi atarken bence

Üst Alt