#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 104 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yararlanabileceğin tek şey tekniği onun için de çevresine dinamik oyuncular lazım Ömer Taylan götürür bekleri de değişirsek bu herif oynar gibi duruyor

Aynı maçı aynı anda izleyip bu kadar zıt yorumlar yapabilmeniz akıl alacak iş değil. Adam ya iyi oynuyordur ya da kötü bu kadar basit. Maçı takip edemediğim için yorumlardan birşey anlamaya çalışıyorum lakin biriniz ak diğeriniz kara diyor. İnsan gerçekten hayret ediyor.

Kız gibi topçu hafif bir temasta yere yapışıyor, koşmayı sevmiyor, savunma yapamıyor. Yanında ancak 2 sağlam orta saha olursa iş yapabilir aksi takdirde deplasmanlarda sıkıntı yaşarız. İç sahada veya kapanan savunmaları açmak için ihtiyacımız olabilir, kontenjan konusunda sıkıntı yaratmayacaksa kulübede kalabilir.

Ah biraz genç gelseydi iyi oyuncu olabilirdi 35 yaşına da razıydım ama 40 çok ayaklar gitmiyor artık sadece durduğu yerden pas atması lazım

a1549b8621e83854cda79881ca75a953627840db5ab3cf8c2bd2caa29bac5e7c.jpg

Aynı maçı aynı anda izleyip bu kadar zıt yorumlar yapabilmeniz akıl alacak iş değil. Adam ya iyi oynuyordur ya da kötü bu kadar basit. Maçı takip edemediğim için yorumlardan birşey anlamaya çalışıyorum lakin biriniz ak diğeriniz kara diyor. İnsan gerçekten hayret ediyor.
Ilk 40 dakika ve son 10 dakika civari izledim. Hucum anlaminda muhtesem ama 2 3 tane top kaybi yaptiki uzerinde oyle baski da yoktu. En az 5 tane zorlu deplasmanimiz olacak ve endise vermiyor degil

bana göre macin yildizidir. taylan diyen olursada saygi duyarim. bugün begenmegenler takintili olduklarindan dolayilardir

Üst Alt