#6 Jean Michaël Seri - Sayfa 72 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
halen eksikleri çok, ara pası atmıyor hiç, orta sahadan aldığı topları ara sıra ileriye havadan yüksek top atmıyor Falcao'ya koşu yoluna hiç bunları yaparsa tam olur çalım yeteneği pek yok zaten asist sayısını artırmalı

En kötü hali ile bile üst düzey orta saha olduğunu belli ediyordu.

Adamın çevre kontrolü var bir kere.

Mükemmel bir futbolcu. Umarım 1 seneden fazla izleyebiliriz.

Geldiğinden beri eleştiren biri olarak psg maçında bende çok beğendim.
Çok şükür hiçbir oyuncuyu körü körüne savunan veya eleştiren adam değilimdir.Tabiki bazı oyuncular yetersizliğini kanıtladıkları için onlar için geçerli değil bu düşüncem..

Ama şurası bir gerçek dar alanda ve boş alan bulamadığımız maçlardada bu etkiyi göstermeli.

nzonzi-lemina-seri bu üçlü bize çok rahat yeter.Orta sahada sıkıntı olmaz.

iki hızlı bek-iki hızı kanat ve bir stoperle uçuşa geçeriz.
doğal olarak kimlerin gitmesi gerektiğide belli oluyor.transfer döneminde bu değişikliğin en az yarısını yapmalıydık.

Son düzenleme:
Öff ne oynamış he. Saf kalite. Takım arkadaşlarının sırtına, önüne veya arkasına pas yok ayağa çalışmış. Pres yapıyorum ayağına sıkışmış rakibin sırtından iterek presi kırmamış, temiz müdahaleler ile top almış. Şutu da gol olsa enfes olacakmış. Frikik de yine bizim takımın standartlarında bayağı iyi korner almışız ve kaleye gitmiş ilginç şekilde.

Muslera, Luyi ve Zonzi'yle birlikte kadroya her daim yazılacak 4 oyuncudan biri olmalı. Gerisini kafanıza göre dikersiniz. Fener maçında şu herifi Zonzi'yle yanyana oynatıp Fener'in kontrolsüz baskısını kırmanın yanından geçemediğimize inanamıyorum hala.

Üst Alt