6 Maç = Minimum 12 Puan - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Maç = Minimum 12 Puan

Kağıt üzerinde kazanmamız gereken tüm maçları kazandık. Şu rezil feneri düdüklesek, Başak maçını alsak en yakın Başak ile 8 puan, Bjk ile 9 puan fark olacaktı. Bjk'ye yenilsek bile 2. yarı bize gelecekler, 6 puanlık fark çok iyiydi ilk yarı için. Çok büyük hıyarlık yaptık, 1 tane zorlu maç alamadık.

ben max 7 puan yazmıştım trabzon maçı için iyimser davranmışım yani 1 puanlık bir sapma olacak gibi 6 maçı 6 puanla tamamlayacağız.

Bu arada bu konular alınır değil alınmalı şeklinde açıldı. Şampiyonluk hedefi için olması gereken bunlar.

İlk süreçte 21 dedik 22 alındı bunda ise Tudor paşa sayesinde büyük maç sendromu devam ediyor.

Ah Ulan Ali Sami Yen de yanlışlıkla Galatasaray tribününe düşsen, kendini kaptırıp, Göztepe sonunda 6-1 yenileceği maçın ilk golünü attığında gol sevinci yaşasan. Hemde keşke bu senaryoda o golü Jahovic atsa, sende her yerinden öpüyorum Jahovic sevinci yapsan.

.
18ad98e4a5381aa0e2d274880bf78b87.gif

Kaç puanla 3. Olucaz sezon sonu tahminlerinizi alabilir miyiz?
İkinci yarı 3 büyük maç içeride. 4 maçta 1 puana rağmen ilk yarıyı 38 puanla kapatırsak en güçlü adayız yine.

Tabii hoca değişmeli önce.

Tablo karamsar değil hala çünkü oyuncular biz gibi değil. Dün sahada hırs yoktu bunun bir sebebi de oyunculardaki hırs eksikliğiydi ee yenilince de bu kadar düşmüyor bu adamlar, bu da bir avantaj.

Üst Alt