6 Maç = Minimum 12 Puan - Sayfa 10 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6 Maç = Minimum 12 Puan

Ben de diyordum bulsa bulsa Uğur İz bulur konuyu diye :D

Kilitli konu mesaj yazamıyoruz. Oradaki mesajımı bari buraya copy paste yapayım ben de:

Bu maclar icin gözümde en büyük soru isareti Tudor. Hersey onunla baslayip onunla bitiyor.

Bu yüzden de tahmin üretmekte zorlaniyorum acikcasi.

Konyaspor (D) 3 puan

Fenerbahçe 1 puan

Trabzonspor (D) 3 puan

Gençlerbirliği 3 puan

Başakşehir (D) 1 puan

Alanyaspor 3 puan

Beşiktaş (D) 1 puan

15 puan ediyor ama bence bu zorlu periyotta ilk maglubiyetimizi alma ihtimalimiz yüksek

sent via GSC

3.maçta tahminler yattı. Tudor'a olan güvensizliğim azalacağına maalesef tam akaine gün geçtikçe daha da artıyor.

Ben aslında ilk mağlubiyetimizi Başakşehir maçında bekliyordum yukarıda tahminlerde 1 puan yazsam da en ürktüğüm maç o maçtı.

sent via GSC

Geride bıraktığımız iki maç çok kötü sinyaller verdik. Başak ve Beşiktaş'tan da pek ümitli değilim.

Büyük bir s.çış sürecine girebiliriz. Keşke işler yoluna girse :/

7 Mac = Minimum 18 Puan denince 19 puan toplamisti takim

6 Mac = Minimum 12 Puan denince 13 puan toplar herhalde

Onumuzdeki 4 maca da gonul rahatligiyla galibiyet olarak bakabilirsiniz

Beşiktaşın yaşadığı krizin benzerini yaşama ihtimalimiz çok ama çok yüksek.Futbol olarak dibe vurmuş durumdayız.Krize girersekte çıkışımız öyle kolay olmaz.Devre arasına kadar öyle yada böyle yarışın içinde kalabilirsek mutlaka ama mutlaka hoca değişikliğiyle ikinci yarıya girmemiz lazım.Son geri dönüş noktası devre arası.Orada da müdahale gelmezse çok ciddi sıkıntılar yaşanır yine

Herkes fikstür avantajı var diyor da gördüğüm en dezavantajlı fikstür.

İlk haftalarda bu kadar iyi bir oyun sergileyebileceğimizi kimse tahmin edememişti. İlk iki hafta Başakşehir ve Trabzon gibi rakiplerle oynasaydik ikisini de şoka uğratırdık. İlk haftalarda daha düşük profilli rakiplerle oynadık, yüksek profilli rakipler oyunumuzu çözdü bu esnada.

Fenerbahçe'ninki gibi bir fikstür olsaydı çok avantajlı olurduk kısmetsizlik.

Başakşehir,Alanya ve Bjk maçlarından 9 puanla dönmemiz malesef imkansız görünüyor Bjk ve Başakşehir'den 1 puan, Alanya maçından da 3 puanla ayrılıp bu süreci minimum zararla atlatmalıyız.

DN7Xd5tXcAAHd_r.jpg

Üst Alt