6. Sezon | Borussia Dortmund - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6. Sezon | Borussia Dortmund

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: F.C Farnborough | 3. Sezon | Npower League 2

Yeni bir savunmacıyla anlaştık. Uzun vadede fazlasıyla işimize yarıyacak.

Kötüydük. Formsuzluk baş gösterdi.

Kalite farkı ortadaydı. Engel olamadık.

Güzel oynadık ama zor bir galibiyet oldu.

Hafız puan cetvelini de paylaşır mısın ?

17. Hafta sonunda 1 puan farkla lideriz. Şanssız puan kayıpları olmadığı sürece 1. lige çıkacağımızı düşünüyorum, bu hızlı yükselişin bir çöküşü de orası olacak gibi. Hazırlık maçlarında, kupada 1. ligden takımların ezici üstünlüğü ortaya çıkıyor.

Can uyudun mu dün gece? :)

Bu arada başarılar kariyerinde.League 1 çıkarsan bence bir Premier League takımıyla birleşmen iyi olabilir.

Can uyudun mu dün gece? :)

Bu arada başarılar kariyerinde.League 1 çıkarsan bence bir Premier League takımıyla birleşmen iyi olabilir.

2 gündür uyumuyorum, acayip hırs yaptım, asosyalliğin dibine vurdum. Premier lige çıkmadan bize uyku yok ! :D

Yönetim cins çıktı iyice. Bütçe vermedikleri gibi parrent kulüp teklifimi 4 kez reddettiler. Nankör bunlar :D

FA Cup'ta tur atladık, Murat'ı kaybettik. Savunmamız açıklar veriyor. Yediğimizden fazlasını attığımız sürece bir problem yok. Murat'ın eksikliğini fazla yaşamayız umarım.

Can'in yerinde olsaydim, Farnborough kulubunde renk ve logo devrimi yapardim. Logoyu ben hediye edebilirim... :D

Ricky Sappleton...:sad007:

Artık Murat Önal ve Hakan Türköz zamanı. Unuttuk Ricky'i rengini sevmediğimiz takımın destekçisi olarak. :D

Kendisini çok sevdi taraftar. Ama artık Murat zamanı.

Hangi taktik ile oynuyorsun can?

4-2-3-1 düzeninde, üzerinde çalıştığım taktikle oynuyorum. Diğer konuda paylaşmıştım.

Can'in yerinde olsaydim, Farnborough kulubunde renk ve logo devrimi yapardim. Logoyu ben hediye edebilirim... :D

Bu yönetimle olacak iş değil :D Adamlar ne dediysem reddediyor .

İnternetimde olan kesinti yüzünden sonuçları toplu olarak koydum. Şampiyon bitirdik. Murat uçtu, uçurdu. Çağrı müthişti.

Ricky Sappleton Seni çok özledik...:sad007:

Murat her an gidebilir. O yüzden kiralamaya çalışıyorum.

Ocak ayına kadar Reading'in stadı olan Elm Park'ta oynayacağız. Gelir açısından bizim için çok iyi oldu. 15.000 kişilik stad, en az yarısını doldurur taraftar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt