6. Sezon | Borussia Dortmund - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

6. Sezon | Borussia Dortmund

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: F.C Farnborough | 4. Sezon | Npower League 1

Bu sezon dizilişte değişikliğe gidiyoruz. Şimdilik olumlu sonuç verdi.

Kötü oynamadık, kalite farkı yüzünden kaybettik.

Çok iyi gidiyorduk. Murat 3 hafta yok. Umarım fazla sıkıntı çekmeyiz onun yokluğunda.

Herşey yolunda. Play off oynamayı hedefliyoruz. 4 Maçtır kart görmemek sevindirici.

Beyaz forma hosuma gitti :D

Güzel forma :)

Güzel gidiyordu az daha batırıyorduk. 10 maçta 6 gol atan stoper Riley 5 hafta bizimle olamayacak. Rivers 1 hafta yok. Arsenal altyapısından 2 oyuncuyla ilgileniyoruz.

Kaleyi tutan bütün şutlarımız gol oldu. Her sezon olduğu gibi beklediğimden çok çok iyi oynuyor takım.

16 maç sonunda oluşan puan durumu.

18 yaş altı takıma hiç bakmamıştım nasıl olsa adam yok diye. Antrenmanda gelişim raporu geldi, Türk lan bu diye profiline baktım, bakmamla A takıma çıkarmam bir oldu. Championship'e çıkana kadar geliştirip Premier Lig'de kaleci transferine gerek duymamayı düşünüyorum.

Ezildik. Fark yemediğimize şükrediyoruz.

Ne işe yaradığını bilmediğim kupada tur atladık.

Kupada iki maçta da tur atladık. Ligde yolumuza devam ediyoruz. 1-2 oyuncuyu kadroya katabilirim. Forvet arıyorum.

Fena gitmiyoruz. Forvet arıyoruz hâla. Forvet transferiyle şampiyonluğu garantileriz bence.

Güzel gidiyoruz. Forvet eksikliğimiz var Murat'a rağmen. FA Cup'ta Chelsea ile eşleştik. Sürpriz peşindeyiz.

Forvet transferimizi yaptık. Antolic bize faydalı olur umarım.

Kupada kaybettik. Zaaflarımız son dönemde kendini belli ediyor. Transfer yapma imkanımız yok malesef.

Güzel gidiyoruz. Liderliği kaybederiz bence. Chelsea maçında Kakuta'yı durduramadık, 3 gol 1 asistle oynadı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt