#6 Tolga Ciğerci - Sayfa 185 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gomis'in Paşa maçında kaçırdığını hatırlasana. Bunu Tolga değilde Rodrigues,Gomis kaçırsa bu kadar linç yemezdi. Ronaldo,Messi bile bazen saçma sapan goller kaçırabilir. Derdim Tolga'yı savunmak değil de bu kadar linç yemesini yanlış buluyorum.

Çoğu orta saha oraya kadar bile gelmez, o dakikada.

Gomis'in 25 gol, 5 assisti var. Tolga'nın ilk haftalar yaptığı katkı dışında, 6 gol, dışında bir şey yaptığı yok. Linçi bilemem ama eleştiriyi fazlasıyla hak ediyor.

Tolga nin maasina kizanlar nedense Belhandanin aldigi 4 milyona takilmiyor. Ha pardon Belhanda mücadele ediyordu.
Tolganın parasını ben dile getirdiğime göre bu laf bana herhalde.

Açıkçası bu forumda Belhanda nın alınmasına karşı çıkan bu adama en fazla muhalif olan kişilerden birisiyimdir herhalde.

O herif saçından tırnağına kadar tamamen israf zaten.

sent via GSC

iki senedir (sakatlik haric) fena olmayan bir grafik cizmistin (ara sira sac bas yolladin, o paraya tabiki baska , ekstra seyler bekleniliyor) . Baros nasil o direk ile aniliyorsa, sende bunun ile anilacaksin maalesef

ilerde, baros onu atsaydı yenmiştik serzenişlerimizin yanına tolgayı da ekleyeceğiz.

Maalesef, Hasan Şaş'ın dediği gibi bize o sahada futbol şansı lazım ama bir türlü gelmiyor, orada o topa Tolga yerine başkası vursaydı yüksek ihtimalle gol olurdu.. Birde Maico'nun direği var fakat Tolga'nın pozisyonu çok netti, kahreden bu hatta gol diye bağırmıştım yani.:moody:

Maalesef, Hasan Şaş'ın dediği gibi bize o sahada futbol şansı lazım ama bir türlü gelmiyor, orada o topa Tolga yerine başkası vursaydı yüksek ihtimalle gol olurdu.. Birde Maico'nun direği var fakat Tolga'nın pozisyonu çok netti, kahreden bu hatta gol diye bağırmıştım yani.:moody:

Olmazdi
Gary Gomis Belhanda da bos posisyon atamadi. Ayaklar bir birine karisiyor. Ts macini kazanip,büyük maclarda bir rahatlik gelmesi gerek

Bugün doğum günüymüş. Kulübün resmi Face hesabı doğum gününden ötürü kutlama mesajı yayınlamış. Aslan yürekli bir taraftarımız ise yorum kısmına aynen şunu yazmış: Keşke baban 25 yıl önce beni s*kseydi.

Balta nin da dogum günü bugün.

Ikisi de Almanci, ikisi de Hertha Berlin de oynamis.

Ikisinin de dogum günü kutlu olsun, bizde olmasalar da olurdu yani. Hele hele Balta'nin 3 senedir falan gitmesi gerekiyordu.

Üst Alt