#6 Tolga Ciğerci - Sayfa 186 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
fernando-tolgayı ben de düşündüm bikaç kere,olabilir.cezasahasına kosuları ve sutları önemli.ama hoca güvenecek önce.deplasmanda bu arkadaşı deneyebiliriz.

Tolga-fernando olur , donk-fernando olur , denayer-fernando olur ama hoca gidip selçuk fernando yapıyor malesef güya tercübeli ya iş yapar diyor.
selcuk 2015te kritik goller atıp,şampiyonluga katkıda bulundu.hatta deplasmandaki akhisar macının kahramanıydı defansif açıdan.futbolunun son dönemlerinde acaba insan katkı verir mi diye düşünebiliyo...yetenekleri var,fizik olarak bitse de.ama kesinlikle yedek olmalı artık.

selcuk 2015te kritik goller atıp,şampiyonluga katkıda bulundu.hatta deplasmandaki akhisar macının kahramanıydı defansif açıdan.futbolunun son dönemlerinde acaba insan katkı verir mi diye düşünebiliyo...yetenekleri var,fizik olarak bitse de.ama kesinlikle yedek olmalı artık.

Fizik yok , istek yok , umrunda değil geç o işi katkı falan vermez bu saatten sonra 5 senelik sözleşme yaparak yaktık kendimizi.

Rezalet ötesi. Çok daha sert ifadeler hak ediyor aslında.

Rakip ceza sahamızın etrafında ilerliyor ve bu 2-3 metre gerisinden az kalsın yürüyerek sadece izliyor.

Gidip gitsene adamın üstüne... Fena sövdüm orada buna

PTT.1 ligden gelip 300 bin euroya sözleşme imzalamış olsa ancak bu kadar oynardı şu adam 2 milyon euro garanti para alıyor gerçekten inanılır gibi değil...

Rezalet ötesi. Çok daha sert ifadeler hak ediyor aslında.

Rakip ceza sahamızın etrafında ilerliyor ve bu 2-3 metre gerisinden az kalsın yürüyerek sadece izliyor.

Gidip gitsene adamın üstüne... Fena sövdüm orada buna
topu kendilerine göre sol tarafa gönderdiler ama o herifi kamerada bile görmedik. neredeydi acaba o pozisyonda? resmen yürüdü hainlik yapti. belhandaya gelmesi gereken toplar niye sürekli buna geldi anlamadim. orta sahayi tutsun diye fernandonun yerine girdi ama hepsinden ofansif oynadi garip bir sekilde. biri suna geride kalmasi gerektigini söylesin. zaten is bitiremiyor agir ve kazma oldugundan.

Bu yetenek fakirine yillik 2 Milyon veriyoruz yav.

Güler misin aglar misin delirir misin cinnet mi gecirirsin. Böyle enayilik yoktur dünyada... derken aklima Belhanda kazigi pardon transferi geldi.

Nerede sacmasapan is varsa bizim kulüp yapiyor hep.

Üst Alt