#67 Eray İşcan - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Yakup Çınar:"Eray İşcan'ın sözleşmesi uzatılıyor. UEFA ile yapılan anlaşma ve Eray'ın düşük maliyeti bu kararın alınmasını sağladı. Ayrıca görüşülen kalecilerin çoğunun yıllık maliyeti 1 milyon Euro civarıydı."

ABV
Peki baska kaleci almasak, Erayi sutlasak, yerine alt yapidan kaleci yazamiyor muyuz kadroya?

Yakup Çınar:"Eray İşcan'ın sözleşmesi uzatılıyor. UEFA ile yapılan anlaşma ve Eray'ın düşük maliyeti bu kararın alınmasını sağladı. Ayrıca görüşülen kalecilerin çoğunun yıllık maliyeti 1 milyon Euro civarıydı."

ABV

Yav yemesinler bizi.

Atiyorum simdi gitsem PTT den gözüm kapali bir kulüp secsem ve o takimin yerli kalecisini takima getirsek Eray dan daha iyi kaleci cikar.

Altyapıdan kaynaklı diyorlar da Batuhan Ahmet Şen oynasın ne olacak yani en fazla Türkiye Kupasında oynayacak bu adamlar

Allah nazarlardan saklasin Muslera bayagi istikrarli bir kaleci. Yedek kalecimizin kupa maclari disinda oynayacagi mac sayisi neredeyse sifir yani.

Kupa da da ilk maclarda oynuyorlar, ilerleyen turlarda Muslera geciyor zaten kaleye.

Kesinlikle katiliyorum Altyapidan birini yazalim oraya. Eray'in oynamasi bize ne kazandiracak ki? Altyapidan bir gence sans verelim, belki bakarsin tutar. En azindan yeni birseyler denemis olursun. Olmayan ve ise yaramayan birseyi yillarca yeniden tekrardan denemenin manasi yok.

Eray adamdır. Seviyorum ben kendisini.

Sözleşmesinin 500 bin Türk lirasını geçeceğinide sanmıyorum. Rahat bırakın şu çocuğu.

Adam Bale’den gol yediğinden beri hedef gösteriliyor.

İlk Şampiyonlar Ligi maçıydı halbuki. Adam (Karius) finalde 2 saçma sapan gol yedi bu kadar linç edilmedi be.

Altyapidan bir kaleci getir eray dan kötü olma ihtimali sifir. Yok tam tersiyse ve altyapida eray kadar bile iyi kalecimiz yoksa derhal altyapida kaleciler icin kim sorumluysa derhal kovulmali. Bu nedir arkadas ya? Adam yillarca yedek bekliyor cünkü bildigin kova ve biz bunu ffp ile anlasmamiz icin tutyoruz öylemi? Komik olmasinlar, gene pis isler dönüyor transferlerde

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Bu salağa asgari ücretten fazla veren haindir. Hatta sözleşme uzatan.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eray İşcan'ın Sözleşmesi Uzatıldı

2359.jpg

Üst Alt