#67 Eray İşcan - Sayfa 91 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
DhUFZQzW0AU8VpU.jpg

Eray adamdır. Seviyorum ben kendisini.

Sözleşmesinin 500 bin Türk lirasını geçeceğinide sanmıyorum. Rahat bırakın şu çocuğu.

Adam Bale’den gol yediğinden beri hedef gösteriliyor.

İlk Şampiyonlar Ligi maçıydı halbuki. Adam (Karius) finalde 2 saçma sapan gol yedi bu kadar linç edilmedi be.

Akrabası falan mısın

Kendisini sevdirecek bir hareketi olmadı şu ana kadar zira

Altyapidan bir kaleci getir eray dan kötü olma ihtimali sifir. Yok tam tersiyse ve altyapida eray kadar bile iyi kalecimiz yoksa derhal altyapida kaleciler icin kim sorumluysa derhal kovulmali. Bu nedir arkadas ya? Adam yillarca yedek bekliyor cünkü bildigin kova ve biz bunu ffp ile anlasmamiz icin tutyoruz öylemi? Komik olmasinlar, gene pis isler dönüyor transferlerde

SM-G935F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ben bunu hep söylüyorum sadece kaleci için değil mesela Muğdatı aldık şans vermek için belki tutar diye ucuza da aldık ama Muğdatın alacağının yarısını alıp Muğdat kadar oynayacak bir tane genç kanat oyuncusu yok mudur altyapıda şans verilecek?

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cok sükür gitti. bakalim hakli cikacammi ama bu adam süper ligde kulüb bulmaz, ancak yedek olarak. ikinci ligde 6 ay bir kulübte oynar, ondan sonra yedek kulübünse gecer ve 2020'de kayib olur. aydin yilmaz gibi

ulan sen nasıl 1.90 boyunla aşırtma frikik golü yedin MK hala anlam veremiyorum. Üstelik fazla da önde değildin. Neyse bizden uzak kime yakın oluyosan ol 18 maç oynadın yattığın yerdenj aldın paraları darısı tarığın başına

Fatih hocamın keşfettiği en büyük yeteneği. Kolay kolay harcanmamalı.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aydın gibi Fatih hocamın bayramını kutlasaydı kapmıştı 2m öroyu.

ONEPLUS A5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Güle güle karpuzcuu

Yalnız Fatih hoca haklıymış medya tam bir yalan makinesi.Transfermarkt 2020'ye güncellemişti bile sözleşmesini.

bu adam bence futbolu bırakır ptt 3. lig seyisesinde bir takımda bile oynayacak kapasite oynasa bile bizde alacağı paranın %5'ini bile alamaz zaten senelerdir yatarak dünyanın parasını kazandı bizde ömür boyu yeter kendisine.

Üst Alt