7/7 Yaparsak Şampiyon Olur muyuz? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7/7 Yaparsak Şampiyon Olur muyuz?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizim maçları yazmıyorum 7-7 demiş soruda çünkü varsayalım ki aldık.

FB
Başakşehir - berabelik gibi (1)
Kasımpaşa - Beraberlik yada galip gelir 1-3)
Alanya - Normal şartlarda Alanya yener (0)
Erzurum - düşme potası belli olmaz (1-3)
Ankaragücü - Hızlı adamlarla bela olur (1-0)
Sivas - Zor maç (1-0)
Kayseri - (3)

Maximum 75-78 arası bişey yapar.

BJK
Sivas - rıza satmazsa zor maç. (1-0)
Kayseri - Bjk alır (3)
Rize - düşme potası zor maç (1-3)
Hatay - bjk yi yener (0)
GS - biz 7-7 dediğimiz için (0)
Karagümrük - belli olmaz (1-3)
Göztepe zor maç (1-3)

Maximum 80-84 arası bişey yaparlar gibi.

(Parantez içindekiler olası puan ihtimalleri bana göre )

Biz tüm maçları aldığımız takdirde 87 puan yapar. Evet şampiyonluk mümkün. Ama asıl soru 7-7 yapabilirmiyiz. Evet takım cidden karakter koyar hoca düzgün 11 çıkarirsa şansta yanımızda olursa olur. Şuan bizim bazı mevkiler sıkıntılı olmasına rağmen ligdeki en iyi kadro diyebiliriz. 6 no evet ama Taylan idare eder ligde premier lig değil burası. Daha diğer eksiklerde gelicek. Ama dediğim gibi takım karakter koycak hoca da düzgün kadro çıkaracak. Birde hakemler var söylemek bile istemiyorum. Zor cookk aşırı zor ama ihtimal var. Ha ben inanıyomuyum pek değil ama inşallah bir mücize gerçek olur. Yaptığımız tüm hatalara rağmen bize yapılanlar başka takıma yapılsa şuan ilk 5 tr degildi. Belki illahi adalet tecelli eder. Ama çok zor. İhtimali bile zor.
Bu arada biz tüm maçları alırsak 86 oluyor 1 puan fazla hesaplamışim. Gecenin bu saati anca bu kadar oldu :)
Sunuda ekliyim bjk dağıldı her an sicabilirler seri kayıplar gelebilir. Fener topun ağzında birşey oynadıkları yok. Altay da gitti diğer kalecileri kova. Onlar içinde tehlike çanları çalıyor. Biz iyimiyiz bizde afedersiniz ama bk gibiyiz de bizim sebepler vardı. Hoca hatası futbolcuların vurdun duymazligi filan. Az toparlanmış gördüm bugün. Bu mücadele devam ederse herşey olabilir ama yinede pek umudum yok. Haftaya Trabzon yine akbaba Ömer Donk kadroya girer kerem kesik yer gider kaybederiz bişey diyemem yani. Bu sene hiçbir takım güven vermiyor. Bakalım bu tiyatro yönetmenin istediği gibi mi olcak yoksa bazı karakterler dogacmalada başarılı olup yönetmeni düdükleyebilecek mi. TFF mhk PFDK topu yonetiyor zaten bu tiyatroyu. Tiyatroları başlarina yıkılsın. Hoca da güzel çanak tuttu oda ayri

Son düzenleme:
Biz 7/7 yaptik diyelim.

FB'in bize geçilmesi için en az bir maç herhangi bir puan kaybı yapması yeterli. Belki bu akşam bile olur o iş yani.

Bjk ise, biz 7/7 yaparsak dahi (otomatik olarak bize kaybetmiş ihtimali üzerinden konuşuyoruz)

3 ihtimal var:
-Biz BJK'yi 3 farklı yendik
bizim dışımızda bir mağlubiyet daha almalı BJK. Biz şampiyon oluyoruz.

-Biz BJK'yi 2 farklı yendik
bizim dışımızda bir mağlubiyet daha almalı BJK. Genel averaja kalıyoruz bu şekilde.

-Biz BJK'yi tek farklı yendik
Bizim dışımızda min 4 puan kaybetmeli BJK. Bu da 2 maç eder.

Benim yorumum, üçüncü ihtimal, yani bizim BJK'yi tek farklı bir skor ile yenebilme ihtimalinin en olası olduğu seklinde. Dolayısıyla BJK'in kalan 7 maçta, bize mağlubiyetinin yanı sıra, 2 macta daha puan kaybını bekleyecek olmamız çok kötü.

Yani Beşiktaş'ın kalan 7 maçının 3'unde puan kaybı bekleyeceğiz 7/7 yapsak bile.

Bütün iş Sivas maçına düğümleniyor bence. BJK Sivas'ı yenerse işi bitirir. Biz 7/7 yapsak dahi çok zor. Ama Sivas yenerse ya da puan alirsa işin rengi değişebilir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt