#7 Henry Onyekuru - Sayfa 142 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Onyenin son vuruslarida iyi ama bazen kaciriyor ve bence daha genc 2 veya 3 sene sonra daha net bi oyuncu olacak bence Bizim Senelerdir Brumadan bekledigimiz katkiyi Onyekuru 2 senede verdi ve Verecek kalaeye gidemeyen takim Onye Geldiginden beri cilgin atiyor ve kaciriyor

Ben de zaten şakasına yazdım. Eskiden çok sık kullanılırdı bu tabir. 'Koşsaydı, Barcelona'da oynardı' diye. Günümüz futbolunun aradığı kanat oyuncusu tipi Onyekuru'dur. Topsuz oyunu iyi oynayacak, gol pozisyonuna girecek, skora katkı sağlayacak. Burak Yılmaz'ın mesela son vuruş becerisi çok mu iyiydi? Trabzonspor'da kanatta oynarken 20 gol atmışlığı vardı. Sezon başında Onyekuru'yu ya da onun muadilini almayıp, Babel'i almamız çok büyük bir yanlıştı.

Geçen yıl sonunda kusursuza götürdüğü son vuruş kalitesi oynamayınca dibe düşmüş. Son golü karşı karşıya vurmayıp kaleciyi geçmeyi düşünmesi de bu özgüvensizliğin göstergesi. Bugün hücum olarak o kadar verimli oynadık ki Onyekuru'nun kaçırdıklarını bile idame edebildik ama bundan sonra çok daha yüksek oranlarda oynaması lazım Aslan'ın. Tabii ligde karşı karşıyada en iyi 2-3 kaleciden birine karşı oynamasının da etkisi olabilir. Reddedilemeyecek bir gerçek de var ki bu ligde o saniyede geriden çıkıp topla o driplingi yapabilecek belki 2-3 adam vardır, Onyekuru da onlardan biriydi. İnşallah seneye bir mucize yaratıp yeniden kiralayabiliriz. Kalite, istatistik tartışılır ama 6 ay kiralanıp böyle bir aidiyeti getirebilecek adamı parayla bile satın alamazsın.
Gecen senede kusursuz degil arkadas son vuruslari cok gol atti diye oyle geliyor sizie bu adam kacirir ama atar budur yani.Gecen senede cok sovuldu Onyekuruya ama bi sekilde atti ozellikle gecen sene Clde cok net pozisyinlar kacirmisti

Ben de zaten şakasına yazdım. Eskiden çok sık kullanılırdı bu tabir. 'Koşsaydı, Barcelona'da oynardı' diye. Günümüz futbolunun aradığı kanat oyuncusu tipi Onyekuru'dur. Topsuz oyunu iyi oynayacak, gol pozisyonuna girecek, skora katkı sağlayacak. Burak Yılmaz'ın mesela son vuruş becerisi çok mu iyiydi? Trabzonspor'da kanatta oynarken 20 gol atmışlığı vardı. Sezon başında Onyekuru'yu ya da onun muadilini almayıp, Babel'i almamız çok büyük bir yanlıştı.
Babel cok yanlis transfer ve Yeni sezonda Onye gidecek Babel geri gelecek cok aci bi durum

ya ben kanatlardan birinin hızlı diğerinin hızından çok aklını kullanan oyun kurucu özellikleri olan içi geçmemiş tipte oyuncular olayını savunurum daha çok fakat ribery roben örneği ile kontra yiyebileceğim için topa daha fazla giresim gelmiyor bu konuda

Babel cok yanlis transfer ve Yeni sezonda Onye gidecek Babel geri gelecek cok aci bi durum

Vallaha ben şahsen bıktım artık 30 yaş üstü futbolculardan. Kaleci, stoper gibi mevkilerde problem teşkil etmiyor ancak özellikle hücum ve orta saha bölgesinde sorun olabiliyor. Onyekuru'yu alamasak bile onun muadili bir futbolcuyu şimdiden aramaya başlamamız şart. Hatta bir tane de sağ kanada koymak gerekiyor.

Herkes Onyekuru’ya sallamışta yerinde başkası oynasaydı o deparı atıp savunma arkasına sarkıp pozisyona giremezdi.Feg gibi 10 metre alan içinde m oynasın.Aslanım benim koydu çocuğu.
Onyeyi cikar Babeli sok ve hayal et reis 1-0 fener kazanmis Ve Terime soven Terim dusmanlsri olacakti .Adam harika oynadi begenmeyenler var yazik Babel gibi topu ezmiyo hic degilse basip gidiyo

monaco umarim tutturup baska biryere yollamaz ya
su adami 5 senelik sozlesme imzalayin derhal bu ligin anasini aglatmaya devam eder
Merak etme , Monaco ilk zarar ettirmeyecek teklifde henryi satacak, bosuna bize sirf yarim sezon kiralamadilar. Cünkü niyetleri , Henry tekrar Galatasaray da parlasin , sonra derhal satariz, kurtuluruz düsüncesi ile bize verildi. Yani Henry sezon sonu baska bir takima satilir.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Merak etme , Monaco ilk zarar ettirmeyecek teklifde henryi satacak, bosuna bize sirf yarim sezon kiralamadilar. Cünkü niyetleri , Henry tekrar Galatasaray da parlasin , sonra derhal satariz, kurtuluruz düsüncesi ile bize verildi. Yani Henry sezon sonu baska bir takima satilir.

Mi 9T Pro cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
banada oyle gibi geliyor :( ah su ffp olmasaydida :(

lemina ve onyeyi kiralik degil sozlesme imzalayabilsek

Üst Alt