#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 280 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kerem cok iyi bile oynasa yine istenmeyecek bu yüzden biran önce satilmali kendine kulüp bulmali. Yoksa bu isin sonu iyi degil. En tehlikeli pozisyona kendisi girdi yine kaleci cikardi. Bi sekilde giriyor pozisyona kötü görunse bile, iyi bi 10 no ile cok daha iyi olur ama taraftar istemiyor oda fark ediyor bunu, sonucta aptal degil. Buda performansina yansiyor tabiki. Az kalsin kirmiziyi yiyordu bugün bu sebeplerden. Kimse zarar görmeden gitmeli.

Etkisi olan tek isim belli de şimdi girmeyelim o konuya
Konu siyasetse ben şu şekil kaçayım reis :D
ChiefGrossDikdik-size_restricted.gif

Kerem cok iyi bile oynasa yine istenmeyecek bu yüzden biran önce satilmali kendine kulüp bulmali. Yoksa bu isin sonu iyi degil. En tehlikeli pozisyona kendisi girdi yine kaleci cikardi. Bi sekilde giriyor pozisyona kötü görunse bile, iyi bi 10 no ile cok daha iyi olur ama taraftar istemiyor oda fark ediyor bunu, sonucta aptal degil. Buda performansina yansiyor tabiki. Bu kimse zarar görmeden gitmeli.
Kaleye 1 şut atacak diye maç içinde 150 aptalca top kaybı tolere edilemez. Ayrıca bu adama gelen kuruş teklif yokmuş geçen sezondan sonra, bu sene görenler satın almayı bırak bedava dahi almazlar.

Bence en mantıklısı yerine bir kanat oyuncusu almak ve Kerem'i hemen kulübeye çekmek. Çünkü bu 8+3 olayı sayesinde bi yeri çok aşırı kalktı bu gayet net. Yerine birisi alınsın o da kulübeden kendini ispatlasin. Bunun başka yolu yok. Satın almak isteyen bir hayırsever çıkarsa 3, 5e bakmadan hemen sepetlenmeli.

Kaleye 1 şut atacak diye maç içinde 150 aptalca top kaybı tolere edilemez. Ayrıca bu adama gelen kuruş teklif yokmuş geçen sezondan sonra, bu sene görenler satın almayı bırak bedava dahi almazlar.

Bence en mantıklısı yerine bir kanat oyuncusu almak ve Kerem'i hemen kulübeye çekmek. Çünkü bu 8+3 olayı sayesinde bi yeri çok aşırı kalktı bu gayet net. Yerine birisi alınsın o da kulübeden kendini ispatlasin. Bunun başka yolu yok. Satın almak isteyen bir hayırsever çıkarsa 3, 5e bakmadan hemen sepetlenmeli.
Ligin en degerli oyuncusu secilmis 17m€ piyasa degeri olan adama teklif yok öylemi. Sen kendin inaniyormusun bunu? Teklifler tatmin edici degil buna inanirim. Ama bukadar taraftarin istemedigi oyuncuyu yönetim olarak gercekten 3-5 bakmadan satmali.

Ligin en degerli oyuncusu secilmis 17m€ piyasa degeri olan adama teklif yok öylemi. Sen kendin inaniyormusun bunu? Teklifler tatmin edici degil buna inanirim. Ama bukadar taraftarin istemedigi oyuncuyu yönetim olarak gercekten 3-5 bakmadan satilmali.
Gelen her teklif bir şekilde sızıyor Kerem'de öyle bir teklif sızdı mı? Lyon scout bilmem ne dendi ama yetersiz demiş teklif gelmemiş doğruysa. Kim ne teklif etmiş Kereme?

Nice diye haber cikti. Illaki bi teklif geldi. Ama yeterli degil. Taraftar kerem birbirini yemeden yönetim paraya bakmadan satmali.
Bence de GS'de olmaz artık ama Keremin bu halini transfer edebilecek bir takım düşünemiyorum. Menajerini bence çok acil değişmeli çünkü Kerem'i bence haddinden fazla pompalıyor. Kendini hiperstar, süperstar gibi görmesinde menajerinin çok büyük payı var bence.

Haftaya insallah oynatilmaz. Mac icinde 3 tane pozisyona giriyorsak 2 tanesi kerem 1 tane pozisyona zar zor girince yerden yere vuranlar kerem youtube skill atar mac konusuna.

Şuan kadrodaki gole en yakin oyuncu sol açık oynatacağına forvet oynat.

Ama yok pardon bizim genlerimiz var 4-4-2 baklava yav.
Kerem-yunus oynayamaz nasıl pozisyona gireceksin?
Bizim genlerimiz bu.

6 numara aldin muhtesem pas atan oyuncun var defansif ve ofansif dengeyi 2020den sonra ilk defa yakalamışsın. Bu maçta da defans bölgesinden topu defalarca alıp hızli oynamak yerine top çevirelim yaparsan bu hafta kerem. 2 hafta sonra da yunus boktan futbolcu olur.

Ronaldo gelsin bu boktan futbol anlayisiyla deli olur çıkar.
Rakip yerleşsin kerem/yunus aradan kaçıp sıfira insin. Hakikatten furbol izliyor musunuz bilmiyorum da kerem de yunus da belki kocs sezonda bu sekilde 2 tane asist yapmıştır.
Gözünü kapatıp avrua ligi maçlarını kafanda oynarsan o tarihte 150 milyon euroluk oyuncu olan keremin nasıl sonuca gittigini algılarsınız.

Orta saha skor katkisi vermiyor diye aglayıp ligde toplamda 60 tane skor katkısı veren adamdan neredeyse eksi verim almak hayra alamet değil söyleyeyim.
Kereme gelirsek hazirlık maçları dahil gole yine en yakın oyuncumuz kendisi oldu. Gecen hafta yine bir direği vardı sonuç olarak kendimize gelelim derim

Bence de GS'de olmaz artık ama Keremin bu halini transfer edebilecek bir takım düşünemiyorum. Menajerini bence çok acil değişmeli çünkü Kerem'i bence haddinden fazla pompalıyor. Kendini hiperstar, süperstar gibi görmesinde menajerinin çok büyük payı var bence.
Sanki yunus cokmu iyi oynadi? Peki sorun nerde? 10 no. Ana sorun odur. Kanatlari besleyecek oyuncu yok. Öyle bi oyuncu olsa ne kerem ne yunusa oyun kurma mecburiyeti kalir.

Sanki yunus cokmu iyi oynadi? Peki sorun nerde? 10 no. Ana sorun odur. Kanatlari besleyecek oyuncu yok. Öyle bi oyuncu olsa ne kerem ne yunusa oyun kurma mecburiyeti kalir.
Yunus şuan o bölgede alabilecegin 10 numaralardan daha çok katkı verir. Altyapıda oyubculara en iyi öğretilen şey topu doğru bir şekilde pas verebilmek. Çekirdekten yetisen yunus forveti de besler kanatları da. Sorun şu ki yunusu oraya çekersen kendisindeki üstün ozellikleri kaldırıp atmak zorunda kalırsın.

Bu takımın oynayacagı ofansif 3'lü kerem-sefer-yunus 3lü forvetidir.. Hızlı atağa çıkarsan bu çocuklardan her hafta en az 1 gol/asist alırsın. Kanat çizgisine çekersen maç boyu duyacağın kerem/yunue aldı ve kaptırdı/tac/korner
Teknik heyet ve yònetim kontra futbolu ezik takımlar oynar sanıyor muhtemelen.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt