#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 281 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yunus şuan o bölgede alabilecegin 10 numaralardan daha çok katkı verir. Altyapıda oyubculara en iyi öğretilen şey topu doğru bir şekilde pas verebilmek. Çekirdekten yetisen yunus forveti de besler kanatları da. Sorun şu ki yunusu oraya çekersen kendisindeki üstün ozellikleri kaldırıp atmak zorunda kalırsın.

Bu takımın oynayacagı ofansif 3'lü kerem-sefer-yunus 3lü forvetidir.. Hızlı atağa çıkarsan bu çocuklardan her hafta en az 1 gol/asist alırsın. Kanat çizgisine çekersen maç boyu duyacağın kerem/yunue aldı ve kaptırdı/tac/korner
Teknik heyet ve yònetim kontra futbolu ezik takımlar oynar sanıyor muhtemelen.
Dizilis tabikide önemli ama arkalarina 10 koyacaksin birde. Öbür türlü kisir kaliyoruz hucumda.

Oyum görüşü eksikliğinin yanında mental anlamda, sıkıntı demeyelim de, olmamışlıkları var. Bu ekran başında bana geçen enerjisi. Israrla aynı hataları tekrarlıyor oluşu ve bencilliğini başka türlü yorumlayamıyorum. Forma rekabetine girebilecek güçte psikolojik güce sahip olduğunu düşünmüyorum. Belki ulaştığı yeri kaybetmeme reaksiyonudur bilemem ama geçen seneden,yani takımın yıldızıyım havasından,bir an evvel kopmalı. Goller atabilir ancak bugün çoğu atak kendisinde son buldu,eridi. Bu hali ile kendisi ve takıma zarar yazmaya başlar.

Sakinleş çocuk,olgunlaş. Hakkın yendiyse de dünde bırak,üzdülerse de dünde bırak. Takım oyuncusu olmaya bak.

Bos alan bulamadigi icin birsey yapamadi, gecen sezon herkes bizi domine ediyordu, surekli bos alan buluyordu, bu sezon o yok. Mac boyunca 1 kere topu kontrol edemedi arkasinda bek varken.

Ciddi uyarılması lazım. Başına buyruk oynuyor maalesef ve bencilliği her geçen gün daha fazla zarar vermekte.

Kerem gecen sezon bizdeki suresini tamamlamıştı. Iyi bir teklif almamış olacak ki gönderilmesi gündeme bile gelmedi

Ciddi uyarılması lazım. Başına buyruk oynuyor maalesef ve bencilliği her geçen gün daha fazla zarar vermekte.

Kerem gecen sezon bizdeki suresini tamamlamıştı. Iyi bir teklif almamış olacak ki gönderilmesi gündeme bile gelmedi
Almaz tabi bizdeki gibi gol atıp asist yapınca methiyeler düzülmüyor dışardaki oyunculara.

Adamlar pas uyumuna bakar o zaten yok,oyun görüşüne bakar o da yok,top kontrolü iyi bi seviyede değil. Bu arkadaş bam güm içeri dalacakta atacakda. Avrupa’ya gitsin net forma yüzü göremez

Klasik şımarık ben oldum kafasında takılan Türk futbolcusu işte. Hiç şaşırtmaz hepsi böyle,sanki havalara girecek ne başardı onu anlamıyorum

Sinan Gümüş-Yasin Öztekin gibi adamlar şampiyonluklarda rol oynamış onlarda o egoyla havaya girip şimdi sürünüyorlar. Bununda olacağı o bu kafayla

Akbaba değil miydi o

ONEPLUS A5000 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Yok, Kerem'di. Yanında daha uygun olan ve sol ayağına topu alıp tek vuruş yapabilecek Seferoviç varken, kendisi yine herzaman ki bencilliğini yapıp dönüp saçma sapan gelişi güzel topa vurdu, kalecinin biraz üstüne geldi, o da tokatladı kornere.

Bu eleman forvet mi, kanat mı? Her topu ben atacam diye takılıyor. Kanat ise ne pas ayari var, ne top kontrolü ne de kaliteli orta açabiliyor. Kesinlikle Galatasaray seviyesinde değil, en baştan beri diyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt