#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 489 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bu adamın bugün oynarsa takımın zayıf halkası olacağını söyleyenlerle etkileşim taraftarı filan diye aklınca dalga geçenleri piste alalım diyeceğim ama bir sonraki maça kadar göreceğimi zannetmem. Çünkü her maç öncesi ya da maçın olmadığı zamanlarda Kerem'i övüp maç sonrası ortada olmamak gibi genel bir rutinleri var, malum.

Son düzenleme:
Kerem neden elit bir futbolcu olamaz umarım şu maçın tamamını izleyenler anlayabilir...

boş yapmayalım lütfen , kerem anca süper lig futbolcusu olur. Tüm tercihleri hatalı şuana kadar maçta. Gol atsa , attırsa bile fikrim değişmeyecek.

Bu haterlık değil , biraz gerçekçi olalım.

Bunu yazarken bir pas hatası daha yaptı :asd:

edit2 :süper bir top kontrolü daha :asd:

kötü futbolcu demedim , elit futbolcu olamaz dedim. koy fenere veya bjk ta çatır çatır oynar. Ama CL gibi vitrinde eli ayağına dolaşır 100 top at 110 top ezer.

Son düzenleme:
Bu adamın bugün oynarsa takımın zayıf halkası olacağını söyleyenlerle etkileşim taraftarı filan diye aklınca dalga geçenleri piste alalım diyeceğim ama bir sonraki maça kadar göreceğimi zannetmem. Çünkü her maç öncesi ya da maçın olmadığı zamanlarda Kerem'i övüp maç sonrası ortada olmamak gibi genel bir rutinleri var, malum.
Koydu mu desem ayıp olur.

Koydu mu desem ayıp olur.
Ben seni hedef alarak yazmamıştım ama yorumum nasıl içine oturmuşsa golden sonra ilk aklına gelen ben olmuşum bakıyorum.
Mağaradan çıkabilmen sevindirici yine de.
Kerem gol attığına göre 75 dk rakibe çalışması da siliniyor tabii. Ya da ilk devrede çıkması gerektiği.
Neyse. Dediğim gibi, arada buralara uğra.

Ben seni hedef alarak yazmamıştım ama yorumum nasıl içine oturmuşsa golden sonra ilk aklına gelen ben olmuşum bakıyorum.
Mağaradan çıkabilmen sevindirici yine de.
Kerem gol attığına göre 75 dk rakibe çalışması da siliniyor tabii. Ya da ilk devrede çıkması gerektiği.
Neyse. Dediğim gibi, arada buralara uğra.

Yoo içime oturduğu falan yok. Sadece bokunu çıkarıyorsunuz şu çocukla kafayı yediniz.

Ayrıca ben hep bu konudayım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt