#7 Kerem Aktürkoğlu | ARŞİV - Sayfa 94 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sırf senin için geldim çocuk. Senin hakkını gasp eden gollerini izleyip izleyip utansın. Bir şey bilmediğini kanıtladığın için de kendi adıma teşekkür ediyorum. Güvenimi de hiç boşa çıkarmadın. Aferin sana aslan parçası 👏👏👏

Ben buldum kazandirdim diye aciklama gelir
Hiç şaşmaz ama aynı Taylan da olduğu gibi oynatılması daha çok taraftar itelemesidir. Ama sorsak kendisine ikisini de o maden gibi parlattı. Halbuki ikisi de mecburi şartlar. Yoksa bu çocukları 33lük dedeler için yiyecekti. Yedi de...Kısıtlı olmasaydı bugün kadro yine olmayacaktı. Anca gol yeyince alırdı...

Kendini ne kadar geliştirir bilemem ama şu bir gerçek ki hızı olan her oyuncu bu ligde iş yapıyor. Hoca Arda, Babel gibi içi geçmiş oyuncular yine bu çocuğa şans verse belki en azından şampiyonluk yarışından kopmazdık.

Ahmet Caliki unutma. Önce Trabzona karsi Ahmetin nasil bir bidon olmadigini bilmemis gibi onu denedi ve 4 yedikten sonra Ozani oynatmaya baslatmadi mi?

kenarda donk ve serdar beklerken çalık'la başlamış, başka bir genci kazanırabilir miyim diye bakmış demek ki. keşke çalık'ı da büyük takım topçusu yapabilseydik ama ozan'ı üst üste 3-4 penaltı yapmasına rağmen şl dahil 11'den kesmemesi ''kaliteli'' genç oyuncunun ne kadar arkasında durduğunun kanıtıdır diye düşünüyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt