#76 Servet Çetin | ARŞİV - Sayfa 254 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#76 Servet Çetin | ARŞİV

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #76 Servet Çetin

Baros fener maçında neden kart gördü, ligde en çok hakemler kiminle uğraşıyor?Servet iki senedir kart görmüyordu.Bir stoperin 3-4 maçta bir sarı kart görmesi lazım, servet etik ahlak olayını geçtim gerçekten leş bir futbolcu.

boşuna yazıyoruz merih kardeş, bi adamın kazma olduğunu gereksiz olduğunu görmeleri için yaptığı hatanın direkten dönmesi değilde gol olması gerekiyormuş demekki. Kalırsa onlarıda çok izleriz seneye. bakarsın 1.50 lik adama kafa topu verir.

Servet boyuna göre bir defa çok narin bir futbolcu.Öyle kalıplı ayıboğan falan görünüyor ama fiziksel mücadele bitiyor, bir omuzda gidiyor. Stoper dediğin kart görecek gerekirse, gollük atağı kesecek, kıçını adama dönüp topu dışarı çıkmasını sağlamakla stoper olunmaz.

Baros'un gördüğü kartların çoğunluğu itirazdan da, bu adam neye itiraz ediyor, neden itiraz ediyor hiç mi düşünmezsiniz?

Adam kıçını yırtıp tek başına mücadele ettiği zamanlarda "oyna oyna" "devam" gibi karşılıklar alınca tabi haklı olarak hırsıyla hakeme saldırıyor, ne yapsın, diğerleri gibi umursamaz şekilde havalara mı baksın, Aydın, Balta gibi falan.

Tepkisini bir şekilde koymak istiyor, haklı olduğunu kabullendirmek istiyor. Kendini yere atmaktan falan görmüyor bu kartları veya ilk sezonundaki gibi elle almasından değil, tamamen hakem tarafından ezilmemek için isyan ederken görüyor. Öyle yerlerde öyle sert şekilde giriyorlar ki bazen ve hakem devam diyor ki, takım kötü diye bunlar görmezlikten geliniyor.

Tabi artık hakemler de uyuz oluyorlar Baros'a, çok kolay sarı kart gösteriyorlar ve gösterecekler de.

Ayrıca bu durum düzeltilemeyecek bir durum da değil, adam gibi teknik direktörün varsa, yönetimin varsa, takımını sen hakemlere karşı koruyabiliyorsan, sahada ezdirmiyorsan, haklı olarak daha da sakin olabilir Baros.

Ayrıca düşünsenize, uğraşıyorsun, topu ileri taşıyorsun, Sarp gibi biriyle verkaça giriyorsun falan, ben de tutamazdım kendimi çoğu zaman.

Onun dışında Baros'un görevi kafa topu indirmek değil, farklı özellikleri olan bir oyuncu. Milan Baros bu, Crouch değil. Hani Çek Milli Takımı'nda ve Liverpool'da daha çok ikinci santrafor rolünde olup, daha çok bizde tek forvet oynayan. Buna rağmen De Sanctis'in yaptığı kale vuruşlarının yüzde 80'ini de göğsüyle kontrol edip, arkadaşlarına dağıttığını da çok net hatırlıyorum.

Baros'un gördüğü kartların çoğunluğu itirazdan da, bu adam neye itiraz ediyor, neden itiraz ediyor hiç mi düşünmezsiniz?

Adam kıçını yırtıp tek başına mücadele ettiği zamanlarda "oyna oyna" "devam" gibi karşılıklar alınca tabi haklı olarak hırsıyla hakeme saldırıyor, ne yapsın, diğerleri gibi umursamaz şekilde havalara mı baksın, Aydın, Balta gibi falan.

Tepkisini bir şekilde koymak istiyor, haklı olduğunu kabullendirmek istiyor. Kendini yere atmaktan falan görmüyor bu kartları veya ilk sezonundaki gibi elle almasından değil, tamamen hakem tarafından ezilmemek için isyan ederken görüyor. Öyle yerlerde öyle sert şekilde giriyorlar ki bazen ve hakem devam diyor ki, takım kötü diye bunlar görmezlikten geliniyor.

Tabi artık hakemler de uyuz oluyorlar Baros'a, çok kolay sarı kart gösteriyorlar ve gösterecekler de.

Ayrıca bu durum düzeltilemeyecek bir durum da değil, adam gibi teknik direktörün varsa, yönetimin varsa, takımını sen hakemlere karşı koruyabiliyorsan, sahada ezdirmiyorsan, haklı olarak daha da sakin olabilir Baros.

Ayrıca düşünsenize, uğraşıyorsun, topu ileri taşıyorsun, Sarp gibi biriyle verkaça giriyorsun falan, ben de tutamazdım kendimi çoğu zaman.

Onun dışında Baros'un görevi kafa topu indirmek değil, farklı özellikleri olan bir oyuncu. Milan Baros bu, Crouch değil. Hani Çek Milli Takımı'nda ve Liverpool'da daha çok ikinci santrafor rolünde olup, daha çok bizde tek forvet oynayan. Buna rağmen De Sanctis'in yaptığı kale vuruşlarının yüzde 80'ini de göğsüyle kontrol edip, arkadaşlarına dağıttığını da çok net hatırlıyorum.

Baroş konusunda kesinlikle katılıyorum..

Ben mesela tek forvet olarak kesinlikle yetersiz buluyorum..Daha iyi bir golcü bulabileceğimizi düşünüyorum..Fakat bunlar bir yana sahada resmen tekme yiyor faul verilmiyor..Ama takımda hiç kimsenin sesi çıkmıyor..hepsi ruhsuz,hepsi kabullenmiş(Ardada dahil) baroşda yanlız kalınca daha çok sinirleniyor ve hakmede sallamayına sadece bir kişiyi ne diyorlan bu diyor..Ve biz bu adamlara hala kalsın diyoruz..Ali Dürüst hala var olmayan rezalet omurgadan bahsediyor..

Geçen maçta Cem sultana dirsek atan o adama ufacık bir tepki bile veremeyecek kadar arkadaşlıktan yoksun,bencil,ruhsuz bu adamları bu takımda görmek istemiyorum..

Sattı satmadı orası beni ilgilendirmiyor. Adam futbolcu değil bir kere. Defans dediğin adamın bir duruşu olur. Güven verir. Beyimiz maşallah 2 senedir bütün *******lerini harcadı.

Oynadığı maçlarda adı sanı duyulmamış rakip forvetlerin yıldız olmasından sıkıldım.

Edit: P a r t n e r sözcüğüne sansür getiren zihniyete tüküriyim.

1267132711_extras_albumes_0.jpg

1267132803_extras_albumes_0.jpg

Maradona: Servet tam bir kazma..

Seni zamanında daha ciddiye almalıydık reis

[video=youtube;folObuz0TFY]https://www.youtube.com/watch?v=folObuz0TFY&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;XHF1sOC_F0Q]https://www.youtube.com/watch?v=XHF1sOC_F0Q&feature=related[/video]

Çok konuşmayın bu adam taaa bu maçta bitmeliydi gözünüzde. Rijkaardı satıp bide üstüne son şansı diyebilecek kadar karaktersiz ve bi okadarda yeteneksiz bi adam. Gereksizsin servet gidene kadar yakandayım bu konuyu hortlatıp durucam

A.Madrid maçında Agüero’nun yüzüne tekme atıp sakatlayan Galatasaraylı Servet Çetin, Maradona’yı kırmızı görmüş boğaya döndürdü! Almanya ile oynanan hazırlık maçı öncesi konuşan Arjantin Teknik Direktörü, “Bir yıldız futbolcunun kafasını tekmeleyen savunmacıya çok az rastlanır. Maalesef Servet gibi kazmalar futbolcu oluyor” dedi. Telefonla ulaştığımız Servet de, “O hareket pozisyon gereği oldu. Maradona’ya cevap vermem” diye konuştu.

[video=youtube;folObuz0TFY]https://www.youtube.com/watch?v=folObuz0TFY&feature=player_embedded[/video]

[video=youtube;XHF1sOC_F0Q]https://www.youtube.com/watch?v=XHF1sOC_F0Q&feature=related[/video]

Çok konuşmayın bu adam taaa bu maçta bitmeliydi gözünüzde. Rijkaardı satıp bide üstüne son şansı diyebilecek kadar karaktersiz ve bi okadarda yeteneksiz bi adam. Gereksizsin servet gidene kadar yakandayım bu konuyu hortlatıp durucam

Hiç kıçını kaldıracak hali kalmamış diyen adam yok değil mi . Servet değil siz art niyetlisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt