7december.org !? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7december.org !?

Cevap: 7december.org !?

turkiye-deprem-haritasi.gif

bu da mı yalan sayın Ertuğrul BEY ?!

İLLÜMiNATİ gerçegini ..
m%C3%BCzik-end%C3%BCstrisinin-illuminati-taraf%C4%B1ndan-kontrol%C3%BC_109977_m-150x150.jpg

Ne içtiysen bana da söyle parasını verecem.

Nerde inkar etmişim? 7december.org sitesi fake dedim sadece, illüminati.org sitesi karanlık kişilere ait olabilir dedim. 7december.org 3-5 fırlama p.jin alıp yayınladığı bir site yani. Illumemati.org öyle değil ;)

Birde hadi diyelim ki inkar etmişim; deprem haritası ne alaka, ben Türkiyenin deprem kuşağında olduğunu mu inkar etmişim? Eğer kafa olsun diye yazmadıysan, illuminati topacıyla bu topacta ki yorumlarımı bir daha oku bence acele ve yüzeysel okuyup yanlış anlamışsın ;)

Ne içtiysen bana da söyle parasını verecem.

Nerde inkar etmişim? 7december.org sitesi fake dedim sadece, illüminati.org sitesi karanlık kişilere ait olabilir dedim. 7december.org 3-5 fırlama p.jin alıp yayınladığı bir site yani. Illumemati.org öyle değil ;)

Birde hadi diyelim ki inkar etmişim; deprem haritası ne alaka, ben Türkiyenin deprem kuşağında olduğunu mu inkar etmişim? Eğer kafa olsun diye yazmadıysan, illuminati topacıyla bu topacta ki yorumlarımı bir daha oku bence acele ve yüzeysel okuyup yanlış anlamışsın ;)

bilmiyorum öyle bir görüntü çizdiniz ..

black.jpg

Deprem haritasını ben inkar etmiştim çünkü değişti ama illümanita gerçeğiyle ilgili bir bilgim olmadığını söyledim.

Beyler boşverin bunları yaaaa ALA Rakı var ondan için tadı çok güzel...Hemen kafa yapıyor birde.

Illuminatideki adamlar isi gucu birakip boyle seylerle ugrasmaz, rituel yapacaksada insanlari uyarmaz karanlik gelécek falan diye

Üst Alt