7december.org !? - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

7december.org !?

Cevap: 7december.org !?

Ulan bu illuminatiyi hiç duyduğum yoktu ama forumda bakıyorum yüzlerce mesaj yazılıyor sonra gidip oğretmenden bir kitap aldım okudum biraz bişeyler oğrendim, sonra gidip bir kitaba 40 TL verdim. Şimdi keşke okumasaydım o kitapları diyorum, dünyada öyle şeyler oluyormuşki meğer....:(

Aceba ne olacak bugun? Ne planlıyorlar çok merak ediyorum...

Ilgilenme benim gibi, ilk bastan hata yapmissin zaten :)

7 aralığı gören fener maçıyla ilgili olduğunu düşünüp başlığa giriyor. Onlara bekledikleri bilgiyi verelim. Bugün fenerin kıyameti öğleden sonra kadıköy saatiyle 3 civarı fener kümeye düşecek.

Valla 11 eylülde bizim bi italyan takımıyla maçımız vardı,arkadaşla samiyene gitmiştik TR saatiyle 3-4 gibi. Misafir takımın girişin ordan dalıp numaralının üstünden gidip yeni açığa çökmüştük. Stad bomboştu, millet dışarda sıra bekliyordu. Sonra başladık beklemeye derken ABD'e saldırmışlar maçlar iptal olmuş dediler. Başımızdan kaynar sular döküldü, tüm paramızı maça yatırmıştık açtık açıktaydık. O gün maç başlayana kadar Amerugaya pis sövdük, neyse ki maçı oynadık ve 1-0 kazanmıştık. O gün bize maç olmayacak üzüntüsü yaşatan hainlerin illuminaticiler olduğunu bilsem daha bir hırslı söverdim. Saat 5 i bekliyorum, erkekseler teker teker gelirler ;)

Tost cekti canim yedim. Baska seylerde cekiyor canim, 14:30a kadar herseyi yapacam. Sonra güzel bi dus alip, saclarimi yapip, güzel bir takim elbise giyecegim. Kiyamet koparsa, öbür dünyada en yakisikli insan ben olacagim.

Kravatim Sari Kirmizi olacak, görerseniz orada, bi selam verinde az sohbet edek, forumu yeniden canlandirak :)

Üst Alt