#8 Cumhur Yılmaztürk - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Cumhur Yılmaztürk

Cevap: #8 Cumhur Yılmaztürk

nerye kalıyor kardes sız ne kadar ıyımsersınız anlamadım cumhurda o potansıyel yok kesınlıkle

çetınle anıl atakımda kalır dıger cumhur ahmet ve canerı kıralık verıcekler o yuzden hollandda a2 kampına katıldılar sakatlıkları vardı bıraz daha antreman gorsunler mac kondısyonu kazansınlar dıyye .ama anılda cumhurda ıstepne olur rezerve lıg ve a takım arasında tıpkı gecen sene emre colakın oldugu gıbı

rijkaardın takımda görmek istediklerinden cumhur. ama bu sene kiralık olarak bankasyaya gitse oynasa daha iyi olur onun için

ok mustafa sarp yorumlarınızda hem fıkırım ama allah askına cumhur ne yaptı hem a2 takımında hemde hazırlık maclarında merak edıorum 30 yasındayım 13 yıl futbol oynadım 2o yıldr futbol ızlerım ne artısı var tpuo hep gerıye ve yana oynayan fızıgı yetersız kaleye gıdemeyen ne bır sut ozellıgı olan ne bır ara pası asıst ozellıgı olan ne suratı olan dum duz bır adam ama bakın cetın yırtıcı mucadelecı agresıfsag ayaklı ama solbek oynuo cok yonlu bıraz arastırırsanız gorursunuz tff den de bakabılırsınız cetın defans olmasına ragmen skora katkısı cumhurdan daha fazla..gelelım anıl dılaver zaten bahsetmeye gerek yok 3 yıldır a2 ve eskı adıyla pafın en skorer oyuncusu bır oncekı sene 17 bu senede 15 gol atmıs. suratlı cok teknık 183 boyunda hava hakımıyetı muntazamn suratlı ıddaa edıorum henry kadar suratli ve en onemlısı sag ayaklı bır oyuncu olmasına ragmen sol ayagına kendı ayagı kadar ıyı kullanıyor sanırım bu sene 15 golun 8 ını sol ayakla atmıs. verıler ortada tam nalamıyla gs altyapsını takıp edenler en azından gs tvden en az 3 yıldır ızleyen arkadaslar yorum yaparsa sevınırım..oyle gazete mansetlerıyle kımse yorum yapmasın ezbere

art anıl hollanda kampının son bolumunde ayak bılegınden sakatlandı bunu bılmıormusunuz..eger sakatlamasaydı ofk macında kadrodaydı.cumhur kadroya alındımı ofk macında hayır..anılın mac kondısyonu kazanması ıcın a2 kampına gonderıldıgını bılıyormusunuz pekı herkes gozden cıkarmıs dıye konusuo ama dogru bılsın ınsanlar adamı sakat sakat getırıp napıcak ıst a en azından a2 ılye kampı tamamlar mantıgı guttu..bu yorumlar sılınmezsse eger bır kac yıl için takımın vazgecılmez santraforu anıl dır..he benım için anılda cumhurda aynı hepsının basarlı olmasını ısterım bana para kazandırmıolar amac gs nın basarısı ama ortada goz var nızam var arada daglar kadar fark var

galatasara 2 sparta rotterdam 0.goller anıl dilaver ve ibrahım selen den..dostluk kupası galatasarayımızın...anıl dilaver bosuna en tuttugum futbolcu degıl adam resmen sov yapıyor hollandada gecen mac 2 tane bu mac bıtene anıl gumbur gumbur gelıyor..ıbrahım selenede dıkkat

Cumhur'u A2 maçlarının bazılarında ve hazırlık maçlarının tamamında izledim. Şuan bence potansiyeli en yüksek olan oyuncumuz. Kademeye giremiyormuş da, yana oynuyormuş da... Cumhur orta düzeyde tekniği olan, kademe anlayışı iyi olan, fiziki açıdan da orta düzeyde, pasları etkili olan bir genç oyuncumuz. Rijkaard umarım Belgrad maçında oynatır da görürsünüz. Yana mı oynuyor, dikine mi? Kademesi yeterli mi değil mi? Vs vs...

Oyun yapısını Beşiktaş'daki Necip Uysal'a benzetiyorum. İkisi de basit oynuyorlar, düz oynuyor, hem hücumsal anlamda hem defansif anlamda katkı vermeye çalışıyorlar. Cumhur'a Necip kadar şans verilirse takıma gireceğinden eminim. En azından Mustafa Sarp ve Barış'ın dolduracağı yedek kulübesini bu adam doldurur.

M.sarp barış ayhan gibi isimleri oynatmaktansa bu çocuğa şans verilmeli kesinlikle ışık var! Bizimde bir necip'imiz neden olmasın?

Üst Alt