#8 Kerem Demirbay - Sayfa 102 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Kerem Demirbay

Ya gerçekten 2024 yılına geldiğimizden beri form durumu çok iyi Kerem Demirbay ın bir Prag deplasmanını saymazsak sürekli net performans alıyoruz. 8 numarada çok canımız yandı iyi bir yabancı orta saha alınmadı derken Kerem Demirbay çıkıp son düzlükte form durumu alev aldı hatta skor üretmeye başladı sürekli 6 gol 6 asist yapmış

m6r7tj5.gif

3yzjye6.gif

Herkez demişki oyun içinde yer yer kayboluyor dayının alameti farikası bu zaten bu adam 6 değil 8 değil 10 no hiç değil herşeyden biraz var ama en büyük özelliği oyun kurucu orta saha olması bu tarz oyuncuların tamamı saha içinde 90 dakika pres yapmaz dolanır oyunu okur atağı hazırlar üretir diaganol paslarla kontraya çıkarır vs vs o yüzden Şuan oyun tarzının tamamını yansıtıyor sahaya adam gayette iyi oynuyor nazar değmesin

Ayriyetten çizgisini bozmazsa 3/4 sezon daha oynar rahat rahat 2 sezon merkez de oynar kalan 33 den sonra forvet arkası çekip tamamen hücuma atılabilir Sneijder tadı bırakabilecek bir adam oyun tarzı olarak Selçuk inan gibi mesela ağır da değil temposuda var ayriyetten dar alanlardan çıkabiliyor öyle dümdüz dğeil ince çalanlarıds atabiliyor

10 yıl Bundesliga'da oynamış adam için daha ilk maçında 'topçu değil' diyen biri vardı, kimdi hatırlamıyorum. Öyle pek kimseyi raporlamayan ben, anında raporlamıştım.
Hiçbir şeye saygı duymuyorsan adamın kariyerine saygı duyacaksın
Ya da git 10 yıl Bundesliga'da top oyna ki 'topçu değil' deme lüksün olsun
Helal olsun sana murhan

Maçların 0-10 ve 45-55 arası arazi oluyor sonra herif maça ısınıp fena oyun kuruyor ve her yerde.
Biraz daha top kullanıp beklerin akmasını sağlasa maç başı 2 tane falan asist öncesi pas istatistiği yapar.

bu sene oynar da seneye bir yaş daha büyüyecek ilk 11'i kaldırmaz. Adam akıllı net 8 bulmamız lazım sürekli karavana atıyoruz oraya.

2 maçtan dolayı sene başı her maç yuhalanıyordu. Taraftarın takıma ne kadar zarar verdiğine güzel bir örnek. Toparlamayan aynı kalite adamlar da harcandı.tete ve zahayı da aynı şekilde olumsuz etkiliyor seyirciler.

Üst Alt