#8 Kerem Demirbay - Sayfa 121 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Kerem Demirbay

Şu ağır vasıtayı oynatma yav okan buruk artık. Adam net 2016 sonrası selçuk inan, mabadını kaldıramıyor. Çeviklik sıfır

İşte Okan’ın en büyük sorunu da bu. Saha da kim ne oynuyor, kim ne yapıyor süzemiyor. Dünkü maçta yine her zamanki gibi gol yemeyi bekledi. Bir insan 10 kere, 20 kere aynı hataya düşer mi?
Oyuncu değiştirmeye korktuğu bu tarz maçlar çok var. Alanyaspor devre arası şaşırttı bizi ve maç döndü ama dün yine dut yemiş bülbül modundaydı. uyudu da uyudu

mağlubiyetin %60'ı tek başına buna yazar.

Birde köhne.Şaka değil çok ciddi anlamda oyunu bozacak kadsr kötü oynadılar.
Zaten top oyunda zor kalıyor.Namussuz arda sürekli taktir haklarını kendini her pozisyonda yere atan namussuzlardan yana kullanıyor.Birde bunlar sürekli top kaybı,amatörce fauller yapınca tabiki böyle rezil oyun olur.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

senelerdir şu takıma düzgün 8 numara ve sol bek alınmadı diye kaybedilen maçların haddi hesabı yok. Nerde bitik veya vasat topçu var aldılar sürekli bu mevkilere. Ulan 8 numara dediğin şey bir takımın en önemli mevkisidir gidip leverkusenin bitik topçusunu getirip as 8 numara yaptınız

Dün oynadığı topu Kerem Aktürkoğlu oynasa açık ve net söylüyorum 100 k üzeri tweet atılırdı bunu söylemekten hoşlanmıyorum ama sanki maçı satmış gibi oynadı topuk pasları garip hareketler orta alanı boşaltması bana baya şüpheli geldi.
Performansında sakatlığa bağlı olarak düşüş varsa oynatmayıp alternatif çözümler üretmeliydik. Ana planda Torreira'nın yanında Ndombele, olmazsa Oliveira düşünürken Demirdayı 4.orta saha, Berkan 5.orta saha, Eyüp 6.orta saha alternatifi olarak görünüyordu ama Ndombele, Oliveira ve Eyüp silindi, yokluktan geri gelen Berkan 3, Demirdayı 2.sıraya çıktı. 20-25 maçtır kesintisiz ilk 11 oynuyor ve Berkan dışında doğru dürüst oyuna atacak adam yok.

Kadroya bile girmemeli. Yaaa arkadaş artık 30 yaşındaki adamlarla sözleşme imzalamayalim lütfen artık yaa. Sergio oliveira var bi de kol gibi giriyor bu heriflerin sözleşmeleri.

Daha maçın başında orta sahada laubali şekilde topuk pası atmak neydi öyle ya?
Pazar günü koskoca bir şımarıklık vardı sahada, sadece şımarmış, rehavette, kibirli 11 adamdan oluşan bir takım vardı.

Konyaspor maçında Berkan'la mı başlar bilmem ama oynayacaksa hayatının topunu oynamalı.
Zaten seneye yedek olacaktır.

Okan hoca bunu kaptan yapacak seneye diye haberler vardı.

Bence hiç gerek yok. Kesinlikle ilk 11 için düşünülmemeli seneye. Araplar falan istiyormuş bize gelmeden, oraya gidebilir isterse hiç sorun değil.

Bizde oyniyan 6-8-10 olan oyuncular bence hepsi atletik olmali, torreira bir nebze bunu karsliyor ama mertens ve demirbay icin bu gecerli degil. Cünkü bizim oyunumuz riskli ve cok kirilgan onun icin orta sahan cok güclü olmali. Yoksa yol gecen hani oluyor rakip baski kurunca, bunu iki sezondan beri lig veya avrupa olsun görüyoruz.

daha önce de yazdım ama derbiyi sırf şu adamın rezalet ötesi performansı sebebiyle orta sahayı verdiğimiz için yenildik.

bunu ıslak odunla dövmek istiyorum.

ndombele yüzünden 3 kere ban yedim, küfür etmiyorum.

Üst Alt