#8 Kerem Demirbay - Sayfa 122 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Kerem Demirbay

Kaan torrera bir iki maç oynadık Bayern maçlarında iyi de oynadık ama hoca sonra yapmadı bu ikiliyi.
Fener maçında bir farklılık yapmamız lazimdi hele rakip 10 kişi kalmış Kerem demirbayi çıkarıp torrera Kaan Berkan yapıp sağ beke aurier atıp zamana oynasak feneri sinirlendirirdik

Biraz tempolu dinamik orta sahalar yok ediyo bu adamı pendik maçında lusamba yapmıştı bu maçta fred daha beterini yaptı. Önümüzdeki hafta konya maçında oynarsa iyi işler yapabilir ona uygun bir maç sağından soluna dönene kadar gün geçen nzonzi falan oynuyor adamların orta sahasında.

Bi pozisyonda önü acikken ceza sahasi icinde kaleye vurmayip geri disariya pas verdi bu kerem.. simdi video gördüm aklima geldi yine.
Niye vurmadin bilader?

Hatayspor maçı yokları oynadı Alanyaspor deplasmanı ilk yarı yokları oynadı 2. yarı biraz toparladı Gümrük maçı yine yokları oynadı fener maçı sahada bile yoktu.

Geçen sene orta sahada Oliveira bile yetersiz diyorduk ama bu kadar kötü değildi en azından orta alan yol geçen hanı olmamıştı resmen rakipler orta alanı otoban yapıyor güçlü oyun diyoruz ne hücumda varız ne defansta demek ki sorun orta alanında ortasından kaynaklanıyor.

Bir dönem iyiydi Ocak-Şubat bu dönemler takımı taşıdı ama Kasımpaşa maçından beri rezalet bir futbol oynuyor bir tek Rizespor maçında beklentilerin üstüne çıktı.

Torreira-Demirbay orta saha tandeminin bu formasyonda orta saha yükünü kaldırmasını beklemek, Doğan görünümlü Şahin' den Ferrari' lik beklemek gibi bir şey.

Üçlü orta saha hattı ile set hücumu ağırlıklı bir oyunda iş yapabilecek bir oyuncu Demirbay...

Berkan varken alınması zaten gereksizdi. Alınması gereken gerçek 8i de engelledi bunun transferi. En son çaresizlikten gittik ndombeleyi aldık o da cacık çıktı. Bizde ancak yedek olabilecek adamı padişah yaptık.
Dünkü maçı mahvetti her topu kaybetti, hiçbir top kazanamadı. Her çalımı yer mi ya bir orta saha oyuncusu? Yanından basan geçiyor, topa ayağını bile uzatmıyor.
Ama ben buna kızmıyorum, ilk11e koyana, 70 dk bunu göremeyen, çıkarmayana kızıyorum.

Abartmayalim. Adamin yeteniginin zekati = Berkan

Ndombele transfer sebebi ise Sergio'nun dibe vurusu ve dahi sakatligi. Kaldi ki, Berkan kim yaf ? Olsa da olmasa da transfer gerekiyordu o bolgeye.

Bu adam 8 numara ve 10 numarayı yedeklesin diye alındı zaten. Sergio ve Ndombeleden 0 katkı alınca iş kendisine düştü bazı yorumlar çok ağır bence kendisi hakkında

Unutuluyor. Bana gore yerli Sergio buyuk bir farklari yok hatta Kerem D. 'nin devamliligi daha fazla.

Bu takima, dogru duzgun bir b2b 8 numara orijinli oyuncu almayan yonetim + aldiramayan teknik heyettir sorumlusu. Sadece bu mac ozelinde degil bu sorun. Gidip Zaha aldilar, Tete macerasina girdiler.

Unutuluyor. Bana gore yerli Sergio buyuk bir farklari yok hatta Kerem D. 'nin devamliligi daha fazla.

Bu takima, dogru duzgun bir b2b 8 numara orijinli oyuncu almayan yonetim + aldiramayan teknik heyettir sorumlusu. Sadece bu mac ozelinde degil bu sorun. Gidip Zaha aldilar, Tete macerasina girdiler.
Sene başından beri ben de aynı şeyleri yazıyorum. Daha sezon biter bitmez sol bek ve 8 numara alınması öncelik olmalıydı ama gittik en dolu yerlere fırsat transferi denilerek Zaha, Tete, Sanchez alındı 8 numara alınmadı.

İyi bir orta saha rotasyon parçası tıpkı Berkan gibi. Sözleşmesini tamamlar kulüpte, maaşı da uçuk değil, takımın ortamı için de iyi bir karakter

Sahada bi bok oynamıyon hadi anladık da

Kendine o kadar dayı dedirtip triplere girdin mert hakana bi racon macon kesseydin de namın yürüseydi

Ne maç önü kerem mhy olayında varsın,ne djiku toreiraya şamarı indirirken varsın,ne saha içi gerginliklerde varsın,ne mhy kornerlerde tiyatro sergilerken müdahalede varsın,ne maç sonu olaylarda varsın,ne sosyal medyada varsın

Eğreti herif ya

Göbek yaptığı için eleştirildikten sonra 1 gol atıp nerde beni eleştirenler diye gayet hırslı hırslı kindar bir şekilde kendi taraftarına soru sormayı biliyosun ama

topuk pası ne güzeldi öyle dimi. kontrada fred bomboş kaçırmıştı. aslında msj orda verildi maçın geri kalanı hakkında. o andan sonra hocamız uyansaydı ve berkan'ı oyuna almaya karar verseydi şampiyonduk.

Kohn ve Demirbay iyi bir takımın rotasyon oyuncusu olarak kadroda yer bulabilir ama önümüzdeki sene gerçekten Avrupa seviyesinde iş yapmak istiyorsak sağ bek ve hücumcu orta sahada olduğu gibi Merkez orta saha ve sol bek için de yeni oyuncu gerekiyor

Hatayspor maçı yokları oynadı Alanyaspor deplasmanı ilk yarı yokları oynadı 2. yarı biraz toparladı Gümrük maçı yine yokları oynadı fener maçı sahada bile yoktu.

Geçen sene orta sahada Oliveira bile yetersiz diyorduk ama bu kadar kötü değildi en azından orta alan yol geçen hanı olmamıştı resmen rakipler orta alanı otoban yapıyor güçlü oyun diyoruz ne hücumda varız ne defansta demek ki sorun orta alanında ortasından kaynaklanıyor.

Bir dönem iyiydi Ocak-Şubat bu dönemler takımı taşıdı ama Kasımpaşa maçından beri rezalet bir futbol oynuyor bir tek Rizespor maçında beklentilerin üstüne çıktı.

degindigin noktalarin coguna katiliyorum sevgili umut.
ozellikle deplasmanda oynadigimiz kasimpasa macindan beri bold belirtiyorum yetersizligini,,, illa boyle bir donemecte en yakin rakibimiz karsisinda yenilmemiz gerekiyordu hocanin bunlari gormesi icin. halbuki bu sos lari kac mactir bariz veriyordu demirbay .

velhasil , bu bolge de konyaspor macinda ben bir degisiklik beklemiyorum. mevcut merkez ikiliden vazgecmez okan hoca . bana kalsa, bence daha erken aksiyon almaliydi.

saygi ve selamlar.

Üst Alt