#8 Selçuk İnan (ARŞİV) - Sayfa 244 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #8 Selçuk İnan

Görevini başarıyla yerine getirdi orta sahada oyun zekasına sahip, bilerklerine hakim olan bir Yekta ile oynaması onun için bir avantaj..

Top tuttu, gerektiğinde dikine oynadı, tek toplarla oyunu rahatlattı, gerektiği zamanda topu boşluklara taşıdı. Daha ne istiyorsunuz?

Daha iyi şeyler bekliyoruz reisten ama kesinlikle leş falan değildi amma abartmışsınız gayet olumlu oynadı bana göre ...

Ben başka Selçuk'u mu izledim? Gayet iyiydi.Bir gol attırdı.Top dağıttı,defansa yardım etti,oyunu açtı.Ne yapsın adam daha.Amuda kalkıp gol mu atsın.?

İlk yarı yine Xelçuk'tan esintiler.Yanında Yekta olunca döktürüyor.Melo orta sahada topu Selçuk'a vermiyor.

Geçen seneki Melo olsa çok daha farkını ortaya koyacak ama Yekta ile biraz kendini buldu diyebiliriz.

Yinede geçen seneki hali yok

Selçuk en iyi Şampiyonlar Ligi maçını oynadı.Geçen seneki hali gibi değil ama.Kendini buluyor yavaş yavaş.Üstüne koyup ilerleyeceğini biliyorum.Manchester United maçında skora etken olacağını düşünüyorum.İyi ki bizimlesin MAESTRO...

Sezon başından beri ilk defa bu kadar etkili oldu, hem defans hem ofans yönünden! Yekta ve Emre gibi mücadeleci ve kaliteli ayakların ilk defa aynı anda oynatılması Selçuk' u orta sahada çok rahatlattı.

Defansif anlamda iyiydi.Gerektiği kadar insiyatif almıyor hücumda.Uzun top harici oyunu ileri taşıyamadı.Pas hatası yapmaması güzel.Dün takım olarak iyiydik ama bence 11. iyi Selçuk.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt