#8 Selçuk İnan (ARŞİV) - Sayfa 245 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#8 Selçuk İnan (ARŞİV)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: #8 Selçuk İnan

tespitimiz dogruymus

yektanin gelisi ile adamin golleri, asistleri gelmeye basladi.

en önemliside bizim pas trafigimiz kendine gelmeye basladi.

selcukta twitter acmis :asd:

selcuk girmez bu ise diyordum, ama demek ki dayanamiyorlar

bend emerak ederdim mille tbenim hakkimd ane düsünüyor falan ögrenmek icin üye olurdum bende herhalde :asd:

Ofansif anlamda kötü diyorsunuz ama yine asisti var. Sağlam bir Melo'nun önünde oynamıyor olması biraz daha defansif oynamasını gerektiriyor, geçen seneki rahatlığı olmadığı açık. Ancak dün Yekta ve Emre gibi top tutabilen ve rahat pas yapabilen 2 oyuncuyla birlikte Selçuk'un üzerine binen yük biraz hafifledi, çok da iyi oldu.

Kredisi Elmanderle birlikte en yüksek oyuncu. En kötü zamanlarında bile kötünün iyisi. Dün iyiydi.

avrupa'nin en iyi 3 4 orta sahasindan biri. cok zor boyle bir futbolcuya denk gelmek, thank god.

Gayet saglam oynadi asistinide yapti.

Cok top kapti ve iyi top tuttu.

Hatasi yok, oyunu hep rahatlatti bizim acimizdan.

fr7tj.png

Dun resmen savunma yapti.. Herkez Yekta soyle boyle diyor eyvallah cabaliyor ediyor.. Yedek olarak iyi ama kanimca hic Selcugu rahatlatmiyor Yekta. Umarim Melo son maclarda yakaladigi ivmeyi biraz daha yukarlara cekip gollerde atmaya baslar..

Dun resmen savunma yapti.. Herkez Yekta soyle boyle diyor eyvallah cabaliyor ediyor.. Yedek olarak iyi ama kanimca hic Selcugu rahatlatmiyor Yekta. Umarim Melo son maclarda yakaladigi ivmeyi biraz daha yukarlara cekip gollerde atmaya baslar..

yektanın önliberoda daha 3.maçı.o bölgeye alışması çok zor.riski barındıryo ama alışacak.

selçuğun kendini gösterceği maçlar geliyo.bilhassa manchester maçında skora etki edecek şeyler yapacağından şüphem yok.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt