#81 Hamza Akman - Sayfa 18 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Hamza Rodrigues dribblingle çıktıktan sonra topu ayağından kaliteli çıkarabilse bu yaptıkları daha anlam kazanacak. Kendisine faul yapılana kadar top sürüyor sürekli. Gelişir tabi zamanla.

Amine Harit trasnferi de gerçekleşirse Hamza Akman ile birlikte gerçekten ilginç olabilir. Orta sahada pek izlemeye alışık olmadığımız driblingleri, dönüşleri ile orta sahada rakibin direncini kırabilir bu ikili

Yeteneklisin ama birşeyler bekliyor gibisin.

Tarzı kime benziyor bilemedim açıkçası driplingi ve hızlanması hoş topu ayağı alınca hızlı bilek hareketleri ile rakiplerini ekarte edebiliyor.

Bizim oyun sistemimizde orta saha oyuncusunda bu özellikler ne işe yarar bilemedim. Barca ve city olsa neyse belki bayern ama bilemedim. Belki David Silva gibi iç kanat veya 10 numarada oynamalı. Orta sahayı dribling ile kat etmek yerine topu hızlıca kanatlara veya forvete dağıtan birini tercih ederim.

Demek istediğim daha çok genç ama yetenekleri bence bizim orta saha ihtiyacımızı karşılamıyor.

helal olsun aslan. dribling doğru pas ile bitince değerli oluyor, topu ayağından zamanında çıkarmayı öğrenirse yaptığı driblingler çok kıymetli hale gelir.

Fazla övmeye gerek yok çok çalışması, ekstra antreman yapması ve formayı alamasa bile küsmemesi gerekir.

İnşallah çok başarılı olacaktır.

Topu alıp döndüğünde boşta olan oyuncuya verip tekrar pozisyon alması lazım, tabi bunları anlatan birileri vardır başta babası olmak üzere.

Takımında kendisine alışması gerek. Mesela kendi sahamızda dribling ile çıkarken kanat veya beklerinde koşu göstermesi şart. Ömer Bayram bi pozisyonda Hamza ile aynı hizadaydı. Top süren adamdan geride kalmayı başardı Ömer. Halbuki Onyekuru olsa belkide karşı karşıya bırakabilirdi bi ara topuyla. Ama işte koşan olmayınca faulle durdurulana kadar top sürdü.

Yeteneklisin ama birşeyler bekliyor gibisin.

Tarzı kime benziyor bilemedim açıkçası driplingi ve hızlanması hoş topu ayağı alınca hızlı bilek hareketleri ile rakiplerini ekarte edebiliyor.

Bizim oyun sistemimizde orta saha oyuncusunda bu özellikler ne işe yarar bilemedim. Barca ve city olsa neyse belki bayern ama bilemedim. Belki David Silva gibi iç kanat veya 10 numarada oynamalı. Orta sahayı dribling ile kat etmek yerine topu hızlıca kanatlara veya forvete dağıtan birini tercih ederim.

Demek istediğim daha çok genç ama yetenekleri bence bizim orta saha ihtiyacımızı karşılamıyor.
şu postu çerçeveletip kendisine vermek lazım.

1658312836506.png

kariyeri kurtulur çocuğun

Üst Alt