#86 Ufuk Ceylan - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#86 Ufuk Ceylan

Cevap: # Ufuk Ceylan

Volkan'dan milli takım kalesini alacağı günü sabırsızlıkla bekliyorum. Çok karakterli bir oyuncuymuş sonuna kadar bekledi ve Galatasaray'lı oldu .

Seviniyorum bu transfere bir yandan da umutsuzum,Galatasaray hiçbir zaman kaleci sıkıntısı çekmedi,Simoviç,Tafarel,Mondi,ve şimdi Leo Franco hepsi elit kaleciler,Ufuk takip ettiğim kadarıyla çok yetenekli bir kaleci reflexlerini çok methetmişlerdi doğrudur da,ama şans bulamaması beni üzecek gerçekten,kalede yabancıya hele ki tecrübeli bir yabancıya çok güveniyoruz alışmışız çünkü.Ama güzel yanı da var Leo'nun arkasında birşeyler öğrenip en geç 2 sene sonra kaleyi teslim almasını çok isterim.

Valla helal olsun son dk kadar bekledi "Ben Galatasarayda oynayacağım" inadını sürdürdü ve Galatasarayda bu geç kaleciye sahip çıktı helal olsun ilk önce yönetime ve Ufuk Ceylana. Sezer şimdi ne düşünüyordur acaba Galatasaray bana sahip çıkmadı gibi açıklamalarda bulunmuştu.

Kaybeden Sezer Öztürk oldu. ;)

Manisaspor altında altı üstü 4 hafta maç yapmayacaktın. Şimdi Galatasaray'daydın. 2 seneye kadarda bu takımın yeni Ayhan Akman'ı olurdun. ;)

Kurnazlık yapmayı tercih eden çakallara KAPAK olsun. O kadar eleştirdiğimiz Hasan Şaş, Hakan Şükür gibi isimler devamlı gelmiyor işte...

8_265199_05FAN12UFUK1-C-B300.jpg

Song'u hatırlattı bana :)

Arkadaşlar Ufuk ve Canere imza töreni yapılmayacak mı acaba bilgisi olan var mı ? bu konu hakkında..

Seviniyorum bu transfere bir yandan da umutsuzum,Galatasaray hiçbir zaman kaleci sıkıntısı çekmedi,Simoviç,Tafarel,Mondi,ve şimdi Leo Franco hepsi elit kaleciler,Ufuk takip ettiğim kadarıyla çok yetenekli bir kaleci reflexlerini çok methetmişlerdi doğrudur da,ama şans bulamaması beni üzecek gerçekten,kalede yabancıya hele ki tecrübeli bir yabancıya çok güveniyoruz alışmışız çünkü.Ama güzel yanı da var Leo'nun arkasında birşeyler öğrenip en geç 2 sene sonra kaleyi teslim almasını çok isterim.

Benim de canimi SIKIYOR bu durum.

Cunki eger Ufugu Aykut gibi yedek kulubesinde bekletirtsek Aykutan farki kalmaz.

Kaleciler icin sürekli ilk 11 oynamalari cok önemli, hele bu kaleci genc ve gelecek vaad edenlerden biri ise...

Bu sene oynamamasi sorun degil. Hem Leo dan birseyler (topu hizli oyuna sokmak mesela) ogrenir hem Galatasarayin kalesine gecmek icin cok calismanin gerektigini görür.

Ama seneye mutlaka 1. kaleci olmali ve herkesin ona güvendigini hissetmeli.

Hatalar olur, maclar kaybettirir ama sabirli davranirsak hem Ufuk kazaniz hem Galatasaray ve Milli takim kazanir.

İyi bir Galatasaraylıya benziyor. Sezer gibi sonradan dönüp takımda kalacağım demedi. Yaptığı bu hareketiyle bile şimdiden kalbimizi kazandı aslan parçası.

Genelde kaleci transferlerine sevinen bir tip değilimdir fakat bu transfere harbiden sevindim. Duruşu bile karizma ulan ! :)

İyi bir Galatasaraylıya benziyor. Sezer gibi sonradan dönüp takımda kalacağım demedi. Yaptığı bu hareketiyle bile şimdiden kalbimizi kazandı aslan parçası.

Genelde kaleci transferlerine sevinen bir tip değilimdir fakat bu transfere harbiden sevindim. Duruşu bile karizma ulan ! :)

Ufuk gerçekten iyi bir Galatasaraylı ve kalemizi uzun yıllar devredebileceğimiz genç bir yetenek. Ancak Sezer konusuna katılmadığı belirtmek isterim, uzun süre baskılara karşı dik durmaya çalıştı, ancak haklı olarak ekmeğini kazandığı mesleği için endişe etmek yerine çıkarlarını düşünmek zorunda kaldı. Ben gene de Sezerin bir şekilde takıma katılmasını çok isterim. Henüz futbolculuktan yeterince para kazandığını düşünmüyorum hayatını garanti altına alabilecek kadar ve bu riske girmek te zorunda değil açıkçası.

Ufuk gerçekten iyi bir Galatasaraylı ve kalemizi uzun yıllar devredebileceğimiz genç bir yetenek. Ancak Sezer konusuna katılmadığı belirtmek isterim, uzun süre baskılara karşı dik durmaya çalıştı, ancak haklı olarak ekmeğini kazandığı mesleği için endişe etmek yerine çıkarlarını düşünmek zorunda kaldı. Ben gene de Sezerin bir şekilde takıma katılmasını çok isterim. Henüz futbolculuktan yeterince para kazandığını düşünmüyorum hayatını garanti altına alabilecek kadar ve bu riske girmek te zorunda değil açıkçası.

Aslında yapmak istediğim Sezer ve Ufuk'u karşılaştırıp, Ufuk'u övmekti. :) Sezer'i bu takımda bende görmek isterim çünkü. Hatta ocak ayında gelebileceğini düşünüyorum ihtiyaç olduğu takdirde.

Aslında yapmak istediğim Sezer ve Ufuk'u karşılaştırıp, Ufuk'u övmekti. :) Sezer'i bu takımda bende görmek isterim çünkü. Hatta ocak ayında gelebileceğini düşünüyorum ihtiyaç olduğu takdirde.

Ona kesinlikle katılıyorum, bu durumda Ufuk ekstradan övgüyü sonuna kadar haketti, bir sene oynamama pahasına duruşundan taviz vermedi. Bu bir seneyle de kalacak değildi, belki de tüm futbol hayatını etkileyebilecek kararı verebildi, helal olsun demekten başka ne yapabiliriz? Ben de inanıyorum ki Sezer sezon arasında aramıza katılacaktır.

Üst Alt