#87 Robinson Zapata - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

#87 Robinson Zapata

Cevap: #87 Robinson Zapata

Masallah, son dakika da hakem birde penalti calsa ilk macinda 4 gol yemis olacakti

Galatasaray'in en buyuk sorunu kalecimis gibi gosteren zihinlere anca gulerim

Yediği gollerde bir suçu yoktu Ufuktan her türlü iyidir, Ufuk 2 pozisyonda 3 gol yiyebilen bir kaleci cünkü.

Bu kadar kalİtesİz bİ yerlİ kadroya sahİpken bu kalecİnİn yabanci kontenjanini doldurmasi Çok bÜyÜk lÜks.

Sen böyle bir kafa topunda ters köşeye atlayan ve şuursuzca atlayan bir kaleci gösteremezsin. İkinci bir durum da şu. İlk golünde kesinlikle hatası var. O direğe o kadar yapışırsa içeri atılan topta ters köşeye zıplar. Oysa direkten 2 adım içeride olsa top içeri gelene kadar pozisyonunu almış olur ve vurulan topta doğru köşeye atlar. Tutar tutmaz ayrı bir olay. Yakın mesafeden tutamadı dersin ama hatalı. İki tane korneri aldı diye övmeye gerek yok, Ufuk da alıyordu arada bir 2 tane.

Savunma 6 pasta o kadar boş bırakıyorsa oyuncuyu, kaleci tabiiki yer o golü. Kaç metre kale, Tosun kaliteli olmasa ters köşeye atmazdı, Zapatanın olduğu bölgeye atardı. Gollerin hiçbirinde hatası yok. Bence elimizdekilerden 3-4 gömlek daha üstün. Yan toplarda çok iyiydi. Ben ne Ufuk un ne de Aykutun bir yan topta topu kaptığını görmedim, ama Zapata zamanlaması ve yükselmesiyle birçok atağı kesti.

Yediği 3 golde hiç bir hatası yok. Ama adam baya bi şansızmış. Ulan ilk maçında Elyasa Gerard, Cenk te İbrahimoviç vari şut çektiler adam ne yapsın.

3 goldede yapıcak hiç bir şeyi yoktu.ufukla aykut oynucağına bu oynasın derim o kadar kötü olcagını hiç zannetmiyorum.

Üst Alt