#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 153 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oynadığı oyundan bağımsız konuşuyorum golü attıktan sonra bir kornerde adamını kaçırdı golü yiyorduk Muslera tuttu takım hatta niye bıraktın diye kızdı. Hani içeride olan karambol bi pozisyon değildi ön direkte resmen bıraktı adamı ya kafayı yedim duran toplara alerjim oldu resmen :D

Çalım atmasını falan geçtim top bile sürmüyor bu herif. Geçen deplasmanda önü bomboş paşamız koşmasın diye pas atacak adam arıyor.

Mariano rakibe çalım atmaya çalışıyor bu herife bakıyorum mal gibi izliyor. Ulan bindirsene yandan oynamaya mı geldin maçı izlemeye mi ?

Vallahi kimin aklına gelmişse su iki apaci yi almaya, allah bildigi gibi yapsın. Kosacak hali yok, o kadar yuvarlak ki bari yuvarlansa, o da yok. Ikisini de sezon sonu cine yollayabilsek

Lig bitecek daha performans göstermeni bekliyoruz. Ne zaman maç kurtaracaksın? Sadece Bursa maçını kurtardın. Sabit 3.8 M€ ve maç başı, bonuslarla 5 m€ kazanıyor ama ortada ekstra performansı yok.

Gamsız gamsız oynuyor. Başakşehir maçından çıkarken de trip attı ama gözlerden kaçtı! Fatih hocam sene sonu bu gamsızı şutlar inşallah

Kulübü üstüne yapsaydı bari Dursun efendi!

Feghouli Galatasaray'da

Son düzenleme:
Oynadığı oyundan bağımsız konuşuyorum golü attıktan sonra bir kornerde adamını kaçırdı golü yiyorduk Muslera tuttu takım hatta niye bıraktın diye kızdı. Hani içeride olan karambol bi pozisyon değildi ön direkte resmen bıraktı adamı ya kafayı yedim duran toplara alerjim oldu resmen :D
Evet bu da gözden kaçtı. Ön direkte adam yanından vurdu bu gamsız seyretti. Kimse neden söz etmiyor, hiçkimse mi fark etmedi acaba?

Sene sonunda takım bulunur da gider inşallah. Performansı düşük olabilir ama gamsız bu. Hiçbir gayreti yok. Koşmaktan aciz

E6603 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Feghouli için sağlam bir yaz kampı lazım arkadaşlar bu adam bize gelmeden önce paramızla bile alamayacağız bir oyuncuyken şu an bize gelmişse west ham'a giderek yaptığı yanlış sayesinde olmuştur. Ben hiçbir oyuncuyu yargılamam hele ki 27 yaşında tam futbol çağının en iyi dönemlerine girerken bu adam takıma seviye atlatır ki seneye atlayacağını düşünüyorum. Hız, güç ve tempo olarak halen %30-40'larda zaten %100 olmuş olsaydı bu ligde şimdiye şampiyonluğu ilan ederdik adam sene başı kamp yapamadan geldi sadece lig arasında kamp yapabildi ki ondan sonra da performansı arttı.

Bu sene yeterli performans göstermiyor kızılabilir haklı da buluyorum çünkü artık kaybedecek noktada değiliz fakat şampiyon olursak şuna eminim ki seneye izleyeceğiz feghouli performansından sonra geçen sene oynayan kimdi diyebilirsiniz hatta ligimize gelmiş geçmiş en iyi kanat oyuncularından biride diyeceksiniz.

Sneijder kadar para alıyorlar ama ne onun kadar kariyerleri var ne de onun yüzde 20 si kadar katkısı. Nasıl bu paralar verilir inanılır gibi değil

Sezon bittikten sonra karsina alip seni gelecek sezon kadroda dusunmuyoruz diyeceksin, erkenden takim aramaya baslar. Sahada dolaniyor, saklanarak oynuyor, Bursa deplasmani ve Trabzon maci haric ust duzey performans goremedik, ustelik yillik 4m kazaniyor, lig bitecek ama bazilarina gore hala hazir degil, gecelim bunlari. Valencia'daki performansindan eser yok, cezayir milli takimina da neden cagrilmadigi belli oluyor.

Sezon bittikten sonra karsina alip seni gelecek sezon kadroda dusunmuyoruz diyeceksin, erkenden takim aramaya baslar. Sahada dolaniyor, saklanarak oynuyor, Bursa deplasmani ve Trabzon maci haric ust duzey performans goremedik, ustelik yillik 4m kazaniyor, lig bitecek ama bazilarina gore hala hazir degil, gecelim bunlari. Valencia'daki performansindan eser yok, cezayir milli takimina da neden cagrilmadigi belli oluyor.
İşte Terim faktörü var iyi bir kamp dönemi geçirtir hatta tekrar o dönemine yükseltir şimdilik şampiyon olalım da seneye adam edilecek çok topçu var :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt