#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 310 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ücreti neyse ne seneye kalmalı kesin.bu yaşta bu kalitede birini bonservissiz alamayiz bonservisi olmayanın imza parasını vermeden alamayiz..seneye çok daha iyi olur..10 un üzerinde bonservis gelirse düşünülür yoksa kesinlikle kalmali

Doğru adamı getirirsen öyle karlı çıkarsın ki

Bak ne oldu Ozan'ı sattın defans tandemini oturttun

Feg gider belki 2 kanadı hallederiz

Takımda bir sürü eksik varken 2 kanadı nereye hallediyoruz fm oynamıyoruz

Sol Bek lazım
Orta saha lazım 3 tane
Forvet lazım
Sol kanat lazım

Önce şunlar halledilsin sonra Feg satılsın diyebiliriz ha teklif gelir 13 15 milyon okey ama durup dururken Fegi satalım demek baya saçma geliyor bana.

Takımda bir sürü eksik varken 2 kanadı nereye hallediyoruz fm oynamıyoruz

Sol Bek lazım
Orta saha lazım 3 tane
Forvet lazım
Sol kanat lazım

Önce şunlar halledilsin sonra Feg satılsın diyebiliriz ha teklif gelir 13 15 milyon okey ama durup dururken Fegi satalım demek baya saçma geliyor bana.

Ozan'ı satarken Fm mi oynuyorduk ? Geçelim bu işleri ederini bulan herkes satılmalı

13-15 civarı teklifler doğruysa hele de bu kadar yüksek maaş alan bir oyuncuyu direk yollamalısın

Ozan'ı satarken Fm mi oynuyorduk ? Geçelim bu işleri ederini bulan herkes satılmalı

13-15 civarı teklifler doğruysa hele de bu kadar yüksek maaş alan bir oyuncuyu direk yollamalısın

Ozan kendi gitmek istedi hatta zorla gitti desem yeridir

Bak ben de o rakamlara satalım diyorum ama aşağısına sırf yenisini alırız ya ne olacak diye satalım diyemeyiz çünkü yerini doldurmama ihtimalimiz daha yüksek.

Son açıklamalar minvalinde toplu kuş intiharlarına sebebiyet vermiş, düşmanlarımızı fırça darbeleriyle inletip en sonda fişi çekmiş 1 şahıs olarak nitelendirebiliriz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt