#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 384 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kendinisini fazla ortaya atıyor. Fizik olarak kendisi de farkında. Mariano dede ile sağ kanatı fizik olarak kaliteli Feg de idare edemez. Takımın hala hücum anlamında en tehlikeli oyuncusu.

3 sene sonra fizigi hazir olur. Aylar gecti aylar hala mi kendisini toparlayamadi? Ne yiyio ne iciyo bu adam hangi program uyguluyor kimse ilgilenmiyormu bu adamlada hala 4 ay sonra fiziksel olarak hazir degil diyoruz??????

Defolup git kel bu sene defansa yardıma da gelmiyorsun sahada zerre kadar çabaladığın yok. Top sürmeyi bile aklından geçirmiyor bazi pozisyonlarda.

Ne defansa yardima geliyor, ne topu aldiginda basip gidiyor, ne adam geciyor, ne tehlike yaratiyor, 5m kazanan bir futbolcu sahada keyfine gore takiliyorsa derhal satilmali.

koşmadığına katılıyorum ben de , ama işleyen bi takım olsa hala lider ve en iyi oyuncu olur salt yeteneği sayesinde.

Ulan ben tansiyon hastasıyım, yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Kilo almamaya çalışıyorum, spora gidiyorum. Bu herif yılda 4 m€ kazanıp, dana gibi vücutla sahaya çıkıyor. Ayıp yahu, azcık yaptığı işe insanın saygısı olur. Senin ekmek paran bu işten, senin yarım sezon hazır olamama, kıçını kaldıramama hakkın yok. Tamam futbol zekası var ama vücut gitmiyor. Böyle bir adam değil bizde kanat oynamak, arabistan çöllerinde bile oynayamaz. İnsan kendine bir bakar be kardeşim, daha 2.5 yıl kontratın var. Onun hatrına biraz çabala.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Resim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt