#89 Sofiane Feghouli(ARŞİV) - Sayfa 385 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Millet ne mal olduğunu yeni yeni anlıyor bunun ben geçen yıl söylüyordum burada bundan olsa olsa keloğlanın dublörü olur.İki tane gol atınca herkese şirin göründü

Fb li ferdi kadıoğlu bundan daha faydalı oynuyor sağ kanatta ve maaş farkları 10 da 1 yazık günah bu kulübe çöpe atıyoruz paraları

Kaçak oynuyor, tüm ikili mücadelelerde kendini sakınıyor, golü yediğimiz pozisyonda fiziğini kullanmayıp adama kafa vurduruyor yani kankisi gibi dostlar alışverişte görsün hesabı sahada geziniyor. Takımın ağır ve mücadele anlamında geride kalmasının bir nedeni de kendisidir.

Her sene 2.yarı coşacağının bir garantisi yok.. Geçen yılın 2.devresi gibi oynasaydı 6 puanımız daha olurdu.. İlk sezonunun da genel olarak ortalama altı(kendi kapasitesine göre) olduğunu düşünüyorum.. 2.5 sezon oynadığı top 6 ay sadece..

Feghouli artık 30 yaşında

Sarı-Kırmızılı ekibin Cezayirli yıldızı Sofiane Feghouli, 30. yaş gününü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kutladı. Tecrübeli futbolcu için Florya’da mini bir kutlama partisi yapıldı.

5e055d2d66a97c1282cb5995

Formsuz olunca hic cekilmiyor,sezon basindan bu yana sabrediyoruz kalitesi icin tolerans gösteriyoruz da bu kadar da olmaz

Efecan Karaca daha faydalı bundan, formsuz hali hiç çekilmiyor. Bu kadar muallakta oyuncu için de haddinden fazla para kazanıyor. Devre arası vedalaşırsak orta vadede bizim hayrımıza olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt