#89 Sofiane Feghouli - Sayfa 137 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Bu adam 90 dakika sahada kalacak kadar ne fizik gücü var ne de temposu var dakika 60 dan sonra hayalete dönüştü ona rağmen maçın sonuna kadar oyundan çıkmadı bunu yukarıdan izleyip de kenar yönetimini uyarmayan hocaya da bravo yıldız, tecrübe diye diye sezonu bu gidişle 10'dan aşağı kapatacaz

Bence futbolcu evvela atlettir ondan dolayi kendisinden geldiginden beri nefret ederim ama son donemde baya toparladi ve arada gucunun yetmedigi durumlar disinda gayet iyi oynuyor

Yine de bu sahtekara yeni sozlesme falan verilmemeli ama yararlanmakta beis gormuyorum

Sözleşme sonu ayağına 2 yıl sonra bir şeyler yapmaya başladı ama yemezler, yıllık 1 milyona 1+1 sözleşmeye tamamsa kalsın yoksa bye

aslında bir yol bulup devrede göndermek lazım ama mümkün olmaz gibi

sene sonuna kadar bunu ve babel'i bekleyeceğiz

daha sonra ikisinin yerine de düzgün adamlar bulmak lazım. bu iki oyuncudan aldığımız katkı yok hükmünde

Seni de modern futbolun 20 sene gerisinde kalmış bay terim'i de bu kulüpten en kısa sürede kovarlar umarım. Senin sahadaki lakayt tavırlarına ve yürümene ısrarla tahammül eden, td eskisi terim senden daha çok suçlu bence.

Hoca ile birlikte yeni kontrat peşindeler, artık başka bişey demiyorum.
Para verip aldığın adamı oynatmayıp bi kaç ay sonra para için gitmeyeceği yer olmayan bir adamı oynatmak hemde bu kadar kötü oynarken oynatmak komisyonculuktan başka bişey değildir.
Biri kötü oynayacaksa da bu morutan olmalıdır!

Nefret ediyorum senden.Zor bela 1,5 pozisyon buluyoruz, tecrübesi var diye ısrarla 11 başlattığımız beyfendi o pozisyonu da kalecinin üstüne vurarak harcıyor.

Üst Alt