#89 Sofiane Feghouli - Sayfa 138 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nefret ediyorum senden.Zor bela 1,5 pozisyon buluyoruz, tecrübesi var diye ısrarla 11 başlattığımız beyfendi o pozisyonu da kalecinin üstüne vurarak harcıyor.

Kangren gibi adam,eger morutanin oynamasi icin hafifte olsa sakatlanması gerekiyorsa sakatlansin lutfen.Bunu soyletecek kadar alcakca oynuyor sahada.Galatasaray onemli,4 milyon kazanip sahada bisey yapmayan bu adam onemli degil artik.Feghoulinin burkulan ayagi beni uzmez

sorun bunda mı arkadaşlar? bunun ne olduğu belliydi. zaten 40 takla attık sezon başı göndermek için. geçen sezon takımda doğru düzgün kanat ve orta saha yokken hoca adamın yüzüne bakmıyordu. ne hikmetse elimizde genç, potansiyelli morutan var. hatasıyla sevabıyla oynayıp gelişmesi lazım ama hocanın feghouli aşkı depreşti.

yaptığı seçimleri anlamak mümkün değil. geçen sene bir taraflarımızı yırtıyorduk kerem oynasın diye o inatla son dakikalar oyuna alıyordu. bu sene de aynısını morutan'a yapıyor.

SM-N950F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Pis adam. Tam isinir gibi oluyordum yine yatisa gecti cok pis bir herif ya Yedlin gibi kabiliyetsiz ama isine saygisi olan birini yuz kere tercih ederim. Basaksehir istiyor deniyordu bence tereddut ediyorlardir salmaya hic etmesinler adam macta yaptigi her seyi nasil minimum efor sarf ederek maksimum sukseyi yaparim ekseninde dusunerek yapiyor puhh senin kalibina.

Cektigi her sut kalecinin ustune yaptigi her orta rakibe carpiyor. Bakmadan abaniyor cunku hem sut cekerken hem orta yaparken.

Sana yetenekli denen dunyayi silkeleyim

Üst Alt