#9 Mauro Icardi - Sayfa 357 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Tamam kotu oynadi ve daha da kotusu bir turlu mental olarak macin icine giremedi. Kabul.

Diger yandan, sadece bu zamanlarda cikan kirmizi uyelerin gazina gelmeyin lutfen. Adamin profiline bakiyorum, Prag macinda 10 post atmis, sonrasinda oynadigimiz inanilmaz maclarda tek kelam etmemis. Hala, arada ona buna sallamis. Haftasonu tekrar gun dogmus pasama, gelmis foruma herkese salliyor.

Hepinizi ustuste koyacagiz lan kuslar!! Sizin bir sezondaki sevinciniz en fazla Pazar aksamki kadar olur.

Takımın performansına göre maçı ipleme seviyesi düşüyor ben bu takımın golcüsü lideriyim diyorsa biraz daha insiyatif alacak ve eforlu oynayacak hele ki böyle bir maçta. Halbuki eli belinde bekleyeceğine sağa sola bir iki pres yapsa biraz agresif oynasa belki oyundan düşen arkadaşlarını da tekrar maçın içine sokacaktı. Kimse oynamıyorsa, top gelmiyorsa banane tavrı takım sporlarına uygun bir tavır değil.

Hırslanıp hırslanmadığını ileriki maçlarda göreceğiz, sahada birilerine saldırmak zorunda değil hırslı olduğunu kanıtlamak için ki zaten adamın bütün metodolojisi aşkla fethetmek üzerine kurulu

Bu maç hiç yoktu ki maalesef:( Şampiyonluk sonrası kesinlikle yaz idmani yemeli ve bu konuda kesinlikle ültimatom verilmeli idmanlara istirakina dair.Aksi takdirde yollar ayrilmali.Net.

ne oldu.
kampa geç gelince burada eleştirilmiyordu bu adam.
2 laf söyledik diye ne kuşluğumuz kaldı ne kargalığımız.
şimdimi aklınız başınıza geldi.
bu adam böyle... koşmaz, mücadele etmez...
zora geldimi hep geri durur.
lan en mücadele etmen gereken maçta sahada yürüdün be sadece yürüdün.
yazıklar olsun.

ne oldu.
kampa geç gelince burada eleştirilmiyordu bu adam.
2 laf söyledik diye ne kuşluğumuz kaldı ne kargalığımız.
şimdimi aklınız başınıza geldi.
bu adam böyle... koşmaz, mücadele etmez...
zora geldimi hep geri durur.
lan en mücadele etmen gereken maçta sahada yürüdün be sadece yürüdün.
yazıklar olsun.
ben de kırmızı üyeyim bana da kuş iması yaptılar. bazı renktaşlarımız maalesef gerçekleri geç görüyor.
dünyaca ünlü bir golcü kabul , bitiriciliği çok iyi kabul , bu yaşta her şeyi mükemmel olsa buraya gelmez diyorlar ona da kabul ;
ama ;
sahada mücadele etmek istemeyen tembel bir keyif bağımlısı bizim forvetimiz olamaz. olursa kusura bakmayın bunlar oluyor. elbette şansı var sildik demedik ama yaz kampına katılır fit hale gelir en azından mücadele ederse.
neyleyim maradona olsa . buna verdiğimiz parayla gayet de kaliteli bir forvet buluruz . trabzon sörloth gibi adamı buldu biz mi bulamayacağız ?
gerekli uyarı yapılmıştır ak koyun kara koyun konya maçında ve yaz kampına katılma konularında kendini gösterecektir.
not: takım menfaatleri adına eleştiride bulunmak bazılarının romantik duygularını örseliyor ama kral çıplak demeye başladı haberiniz olsun

İcardinin bu kadar ağır eleştirilmesine gerek yok çünkü 2 ay önce falan iyi oynama ihtimali olmadığından bahsetmiştim. Son maçlarda gol de attı ama adam fizik olarak korkunç durumda. Nasıl iyi oynasın ? İcardinin iyi oynaması benim için şaşırtıcı olan, kötü oynaması değil. Zaten hiçbir Cl maçında fiziksel olarak etki edemedi.

Adam koşmadı diye eleştirmek doğru değil, fener maçında koşacak hiç bir pozisyonu olmadı ki. %70 topa sahip oranımız var maçta, al gülüm ver gülüm yaptık tüm maç.

Üst Alt