#9 Mauro Icardi - Sayfa 358 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Aşkın olayım şarkısını sahadaki performansıyla söyletti insanlara ama bu şekilde devam ederse efsane değil kestane olur haberi yok. Taraftarın sevgisini istiyorsan işinin gereğini yapacaksın önce. kilo verip forma girmeden, sahada mücadele etmeden efsane falan olamazsın

Kral..
Resim

Kosmuyor kötu performansi var falan filan

Vinicius ökuzu kosuyor da ne oluyor diye sorarlar adama

Adam gollerini atmis mi atmis, sakatlanana kadar iyide oynamis

Yetmedi 2-3 nizami golu iptal edildi, en az 4-5 net penaltisi da verilmedi ki bunlarda biri kariköydeki mac. O verilse ve golunu atsa simdi sampiyonduk

Futbol böyle nankör 1 oyun. Insallah sezon sonu satilir da göruruz hanyayi konyayi

Kosmuyor kötu performansi var falan filan

Vinicius ökuzu kosuyor da ne oluyor diye sorarlar adama

Adam gollerini atmis mi atmis, sakatlanana kadar iyide oynamis

Yetmedi 2-3 nizami golu iptal edildi, en az 4-5 net penaltisi da verilmedi ki bunlarda biri kariköydeki mac. O verilse ve golunu atsa simdi sampiyonduk

Futbol böyle nankör 1 oyun. Insallah sezon sonu satilir da göruruz hanyayi konyayi
Vinicius'un bom boş bir transfer olduğunu herkes biliyordu zaten, gs'de yedek bile olamaz. Onun kötü bir futbolcu olması icardiyi aklamaz malesef. Geçen yıl ki fiziğiyle şuan ki arasında dağlar kadar fark vark. Geçen sezon gollerine bakıyorum adam gayet fit ve tazı gibi. Bu takıma ve taraftarın sevgisine yakışır şekilde işine saygı duymalı

Vinicius'un bom boş bir transfer olduğunu herkes biliyordu zaten, gs'de yedek bile olamaz. Onun kötü bir futbolcu olması icardiyi aklamaz malesef. Geçen yıl ki fiziğiyle şuan ki arasında dağlar kadar fark vark. Geçen sezon gollerine bakıyorum adam gayet fit ve tazı gibi. Bu takıma ve taraftarın sevgisine yakışır şekilde işine saygı duymalı
Vinicius isine saygi duyup ökuz gibide kosuyor iste. Istenen bu degilmi?

Icardi bu sezon olmasaydi buralarda olurmuyduk onun cevabini ver. Olurduk sa derhal yollayalim. Olmazdik sa adamin sakatligi dir, aile problemi dir saygi duyalim

Ha elestirelim ona hicbir lafim yok. Ama yok hemen gönderelim falan yaptiklarini hemen silmek bana ters geliyor ve Gs taraftarini nankörlugunu gösteriyor

Yav sakatsan sakatım desene birader. Adam oyundan da çıkartilamiyor sözleşme de maddesi olduğu söyleniyordu gülüp geçiyordum ama artık acaba demeye başladım. Saçma sapan cift forvete dönüyoruz iki tane kağnı gibi adamla. Trabzon maçından sonra zaha içimde ukte kaldi santrafor da.

Vinicius isine saygi duyup ökuz gibide kosuyor iste. Istenen bu degilmi?

Icardi bu sezon olmasaydi buralarda olurmuyduk onun cevabini ver. Olurduk sa derhal yollayalim. Olmazdik sa adamin sakatligi dir, aile problemi dir saygi duyalim

Ha elestirelim ona hicbir lafim yok. Ama yok hemen gönderelim falan yaptiklarini hemen silmek bana ters geliyor ve Gs taraftarini nankörlugunu gösteriyor
Seneye kapa gelmesin bu eleştiriler hicbirsey olmaz

Üst Alt