#9 Radamel Falcao - Sayfa 90 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Herif den dolayı artık yaşlanmış Yıldızlar gelmeyecektir.

Böyle bir avantajı oldu bu transferin.

sutten agzi yanan yogurdu ufleyerek yermis

Bu ve Feghouli denen herifi 3-5 e bakmadan göndermek lazım. Gerekirse vereceksin yarı ücretini falan defolup gitsin. Babel yüksek ücreti olmasa bunlardan daha faydalı işler yapıyor daima. Umarım yeni gelen yönetimde Abdurrahim gibi değil de bu işleri daha profesyonelce çözecek insanlar olur.

Mbappe: "Falcao benim için bir öğretmen gibiydi. Yıldız ve her zaman bilgisini aktaran bir özelliğe sahipti. Falcao bana kendimi ifade etme fırsatı verdi. Ben genç ve heyecanlıydım. Bana sakinliği ve soğukkanlılığı öğretti." (Esquire)

Bizde niye egitmiyon Moyu felan lan

Butun hikaye "Gomis 300 k zam istedi, penalti kacirdi, guldu , ft: Atma dedim atti penaltiyi " demekle basladi.

Diagne
Falcao
Andone
Mitroglu

Kaziklari ile kayip CL gruplari atlama sansi vardi.

Fatih hocam az kalsin bir de araya 11 milyona tetteh sıkıştıracaktı!!

Gomis salakligimizin faturasini alt alta yazip hesap etsek kac tutar acaba?

Butun hikaye "Gomis 300 k zam istedi, penalti kacirdi, guldu , ft: Atma dedim atti penaltiyi " demekle basladi.

Diagne
Falcao
Andone
Mitroglu

Kaziklari ile kayip CL gruplari atlama sansi vardi.

Fatih hocam az kalsin bir de araya 11 milyona tetteh sıkıştıracaktı!!

Gomis salakligimizin faturasini alt alta yazip hesap etsek kac tutar acaba?
Gitmesi dogruydu bence, ilk senesinde gol krali oldu diye hemen zam isteyen adam acaba ikinci senesinde kötu bir sezon gecirse maasini dusurur mu? Tabiki hayir. Ozaman iyi performans verdi diye de zam isteme hakki yok. Ha gönderiliş fiyati ve yerine oyuncu bulunumamasi yanlisti ama. Oda yönetime yazar. 2 tane forvet alacaz deyip de hic almamak yönetimin hainligi

Gitmesi dogruydu bence, ilk senesinde gol krali oldu diye hemen zam isteyen adam acaba ikinci senesinde kötu bir sezon gecirse maasini dusurur mu? Tabiki hayir. Ozaman iyi performans verdi diye de zam isteme hakki yok. Ha gönderiliş fiyati ve yerine oyuncu bulunumamasi yanlisti ama. Oda yönetime yazar. 2 tane forvet alacaz deyip de hic almamak yönetimin hainligi

O 3.3 alirken feghouli 4.3 + prim aliyordu. Ben olsam ben de isterdim zam.

Belhanda dan bile az aliyordu.

Iste iyi adami pazarlikla elinde tutman lazim.

Yoksa boyle 1 milyon yerine kasandan belki 50 milyon euro cikar iste boyle bi de paranla rezil olursun!

Bu sene iste Gomisi yedege alir Muhammeti on plana alirdik, 50 milyon da cepte kalirdi.

Savunulacak yani yok.

O 3.3 alirken feghouli 4.3 + prim aliyordu. Ben olsam ben de isterdim zam.

Belhanda dan bile az aliyordu.

Iste iyi adami pazarlikla elinde tutman lazim.

Yoksa boyle 1 milyon yerine kasandan belki 50 milyon euro cikar iste boyle bi de paranla rezil olursun!

Bu sene iste Gomisi yedege alir Muhammeti on plana alirdik, 50 milyon da cepte kalirdi.

Savunulacak yani yok.
Görusune saygi duyuyorum

Gomis 3 uzeri alirken rodrigues 1.5 falan aliyordu. Cok da iyi sezon gecirdi. Zam istedigini duymadim. Bence dogruydu gönderilisi.

Radamel Falcao: "Koronavirüs nedeniyle çok fazla seyahat edemiyorum ancak en kısa sürede gezmek istiyorum. Ailemle yeni yerler keşfetmeyi ve gezmeyi gerçekten çok seviyorum."

Pandemi bitince uzaya çikacak sanirim gezmedigi yer kalmadi son 8 hafta içinde Dubai Alanya Miami yapti

Hiçbir şekilde yönetime kızmıyorum bu transferde.

Haziran başından ağustos sonuna kadar kızının oyuncaklarına kadar stalk yaptı bizim taraftar.

Taraftar bu kadar istemeseydi biz de bu kadar borcun altına girmeyecektik. 2 Sezon 13-14M 0 Kupa..

Üst Alt